چاپ خبــر

وحدت عامل خرمشهرهایی است که در دفاع مقدس فتح شدند

رئیس پلیس استان با مرور آن چه در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر گذشت، با اشاره به سنت یاری خداوند هنگامی که مردم با هم بوده و در صحنه باشند، تصریح کرد: صدای بیسیم حاج احمد کاظمی پس از آزادسازی خرمشهر در همیشه تاریخ ماندگار شد که خطاب به حاج حسین خرازی که در انتظار پیام حاج احمد برای عمل کردن برای آزادسازی خرمشهر از محوری دیگر بود، گفت خرمشهر آزاد شد و خداوند خرمشهر را آزاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، فرمانده انتظامی استان اصفهان در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر یکی از عوامل مهم کسب موفقیت‌ها در عملیات‌های مختلف دفاع مقدس از جمله آزادسازی خرمشهر را وحدت دانست.

سردار سرتیپ دوم محمدرضا میرحیدری با اشاره به این که وحدت مردم آن روز کار جنگ را با دست خالی و در حالی که کشور ما حتی در تامین مهمات ساده سلاح سبک نیز مانده بود، پیش برد، از ضرورت حفظ وحدت در برهه زمانی کنونی سخن به میان آورد.

وی با مرور آن چه در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر گذشت، با اشاره به سنت یاری خداوند هنگامی که مردم با هم بوده و در صحنه باشند، تصریح کرد: صدای بیسیم حاج احمد کاظمی پس از آزادسازی خرمشهر در همیشه تاریخ ماندگار شد که خطاب به حاج حسین خرازی که در انتظار پیام حاج احمد برای عمل کردن برای آزادسازی خرمشهر از محوری دیگر بود، گفت خرمشهر آزاد شد و خداوند خرمشهر را آزاد کرد.

رئیس پلیس استان اصفهان آزادسازی خرمشهر را درسی برای وضعیت امروز جامعه دانست و تاکید کرد: نیاز امروز انقلاب و کشور نیز وحدت است در شرایطی که دشمن به دنبال این است که بین شهرها، استان‌ها، قومیت‌ها و غیره اختلاف ایجاد کرده تا بتواند با استفاده از این اختلاف دوباره به منابع ما دسترسی پیدا کند.

سردار میرحیدری افزود: دشمن می‌داند مادامی که ملت با هم وحدت داشته و پشت سر رهبر حرکت کنند، هیچ گاه نخواهد توانست بر کشور ما پیروز شود و تمام توطئه‌های خود را نیز بر همین اساس طرح ریزی کرده است.

وی به فرمان «جهاد تبیین» رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و تأکید فرماندهی کل قوا بر این جهاد را نشانه اهمیت آن برشمرد و از همگان خواست با ورود به این حوزه ابتدا از خانواده خود اقدام به بیان و روشنگری نسبت به اوضاع و پیشرفت‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و سپس آن را به جامعه تسرّی بدهند.

فرمانده انتظامی استان با مقایسه‌ای بین ظرفیت نظامی کشور ما در ابتدای شکل گیری انقلاب با امروز، عنوان کرد روزی حتی توان ساخت سلاح سرد را نیز در کشور نداشتیم اما امروز به جایگاهی رسیدیم که به سایر نقاط محور مقاومت موشک صادر می‌کنیم و توانسته‌ایم تفکر مقاومت را به ملت‌های دیگر صادر کنیم و دشمن را از این مسأله وحشت زده کنیم.

سردار میرحیدری مراقبت از جوانان و نوجوانان در فضای حقیقی و مجازی را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و تصریح کرد: باید راه شهدا را که راه عزت و غیرت است به نسل جدید آموزش داده و منتقل کنیم.

وی از طرح تحول اقتصادی دولت سخن به میان آورد و با بیان این که بنا بر اذعان همه کارشناسان اقتصادی انجام این جراحی اقتصادی برای کشور لازم بود، گفت: هر چند این کار سبب می‌شود ایامی را به سختی بگذرانیم اما باید به دولت کمک کنیم تا از این برهه عبور کنیم و بتوانیم به وضعیت اقتصادی کشور سر و سامان بدهیم.

انتهای پیام/

Go to TOP