چاپ خبــر

برای کمک به مردم مظلوم غزه از راه دور چه می‌توان کرد؟

اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و روشنگری نسبت به حقانیت مردم این کشور در فضای مجازی، دعا کردن برای دفع شرّ رژیم کودک‌کش صهیونیستی و کمک‌های مالی سه کاری است که می‌توان از راه دور به عنوان یک انسان آزاده برای کمک به فلسطین قهرمان انجام داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، این روزها شنیع‌ترین جنایات بشری در غزه توسط حرام‌زاده‌ترین انسان‌های روی کره زمین در حال شکل‌گیری است که شب گذشته این جنایات به اوج رسیده و رژیم کودک‌کش صهیونیستی با حمله به بیمارستانی در غزه که کودکان به آن پناه برده بودند، بیش از هزار نفر را یکباره به شهادت رساند.

این اتفاقات خون مردم آزاده سراسر جهان را به جوش آورده و هر فردی می‌خواهد در مقابل این همه جنایتگری بایستد. در حال حاضر امکان حضور برای دفاع از غزه وجود ندارد ولی پیشنهاداتی شده است که دست کمی از این حضور نظامی ندارد و هر کس بخواهد برای مردم رنج کشیده و ستمدیده غزه کاری کند از این طریق می‌تواند اقدام کند.

اولین کاری که می‌توان برای کمک به مردم غزه انجام داد دعا کردن برای نابودی رژیم غاصب صهیونیستی و رفع شدن سایه جنگ از سر این مردم و پیروزی آن‌ها در برابر ضحاک زمان است. آیت‌الله جاودان تأکید کرده‌اند ۱۰ هزار مرتبه آیه مبارکه «أمن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء» برای مردم غزه خوانده شود. 100 مرتبه خواندن این آیه با توجه به درگاه باریتعالی، کمتر از 10 دقیقه زمان می‌برد و هر کسی می‌تواند آن را انجام دهد.

دومین اقدام مهمی که همه مردم جهان می‌توانند برای حمایت از فلسطین در برابر شیاطین جهان انجام دهند، دفاع از ایشان در فضای مجازی و روشنگری نسبت به حقانیت ایشان است. امروز همه به فضای مجازی دسترسی دارند و تحلیل واکنش‌های مردم در فضای مجازی نسبت به حوادث روز هم در تصمیم‌گیری سیاستمداران و سردمداران اثرگذار است و هم به بصیرت‌افزایی مردم کمک می‌کند.

انتشار پست و استوری و یا بازارسال پست‌های حمایت از غزه و لایک کردن آن‌ها و یا حتی نظر گذاشتن در محکومیت اسرائیل حداقل کاری است که ما می‌توانیم برای مردم غزه که زیر بمباران رژیم کودک‌کش صهیونیستی هستند انجام دهیم.

کمک‌های مالی سومین اقدامی است که می‌توان از راه دور برای کمک به مردم فلسطین انجام داد. هلال‌احمر کشورمان برای تهیه مایحتاج اولیه مورد نیاز و کمک‌های درمانی برای مردم غزه شماره حساب ‌هایی را اعلام کرده است. با واریز مبلغی برای این مردم رنج‌کشیده که در خط مقدم مقابله با اسرائیل ایستاده‌اند، از ایشان حمایت کنیم.

شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۹۹۹۹۹۸ ، شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۸۷۵۸۳۳۶ و شماره شبا: IR700100004101034741999998 به نام هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران برای این منظور در اختیار مردم قرار گرفته است.

انتهای خبر/

Go to TOP