چاپ خبــر
جنایت تاریخی صهیونیسم؛

کشتار هولناک یکباره بیش از ۱۰۰۰ نفر در بمباران بیمارستان غزه توسط اسرائیل

رژیم سفاک اسرائیل در جنایتی تاریخی و برخلاف همه پروتکل‌های بین‌المللی با بمباران هوایی بیمارستان غزه بیش از هزار نفر از بیماران و کادر درمان را به شهادت رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، دیشب رژیم کودک‌کش صهیونیستی با بمباران هوایی بیمارستان معمدانی غزه بیش از ۱۰۰۰ نفر از مجروحین و بیماران و کادر درمان را به شهادت رساند.

این اقدام اسرائیل بر خلاف تمام پروتکل‌های بین‌المللی و جنایت جنگی است که اوج وحشی‌گری و خباثت صهیونیست‌ها را نشان می‌دهد.

این جنایت هولناک، حاصل چراغ سبز شورای امنیت سازمان ملل (با رأی آمریکا، فرانسه و انگلیس) بود که با وتو کردن آتش‌بس، حمایت خود را از کشتار فلسطینیان اعلام داشت.

تصاویر دردناکی از این فاجعه انسانی از پدری که بدن قطعه قطعه شده فرزندانش را داخل یک کیسه در دست گرفته تا نوجوانی که بالای جسم در حال احتضار برادر خود شهادتین را به او تلقین می‌کند و تا اجساد مطهر تلنبار شده شهدا توسط رسانه‌های مختلف در حال انتشار است.

طی ۱۰ روز گذشته در بسیاری از کشورهای دنیا از استرالیا گرفته تا انگلیس و آمریکا علیه جنایات اسرائیل راهپیمایی‌های عظیمی برپا شده است. در کشورهای اسلامی از جمله کشور ما نیز به غیر از فریب‌خوردگان و مسخ‌شدگان «امپراطوری جهانی رسانه‌ای» و همچنین عده‌ای جنایتکار و مزدور، بقیه مردم خون‌خواری رژیم صهیونیستی را محکوم کرده‌اند.

دولت جمهوری اسلامی ایران طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در قتل عام بیماران به ویژه کودکان و زنان بی‌پناه در بیمارستان المعمدانی غزه، فردا چهارشنبه ۱۴۰۲/۷/۲۶ را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد.

انتهای خبر/

Go to TOP