چاپ خبــر

تقسیم ‌یک میلیارد تومان پاداش بین اعضای هیئت مدیره ذوب آهن

نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس گفت: خبر تقسیم بیش از یک میلیارد تومان پاداش بین اعضای هیئت مدیره ذوب آهن با جدیت در حال بررسی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از تسنیم :محسن کوهکن با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در مورد خبر منتشر شده پیرامون پرداخت بیش از یک میلیارد تومان پاداش به اعضای هیئت مدیره ذوب آهن، اظهار داشت: بعد از اظهارنظر همکارمان آقای قاضی پور در مجلس در مورد پرداخت پاداش آخر سال یک میلیاردی (سرجمع) به اعضای هیئت مدیره شرکت سهامی ذوب آهن، مسئولان مربوطه دریافت این پاداش را تکذیب کردند.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع اینجانب حضوری از جناب قاضی پور درخواست کردم مدارک مربوط به این مبلغ را به بنده ارائه دهد، لذا در حال بررسی موضوع هستم و پس از کسب اطلاعات و روشن شدن موضوع نتیجه را حتمأ به مردم اعلام خواهیم کرد.

به گزارش تسنیم، در پی اظهارات نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر توزیع یک میلیارد تومان به بهانه سود شرکت بین هیئت مدیره کارخانه ذوب آهن واکنش‌هایی به این اظهارات انجام گرفت، چراکه نادر قاضی‌پور در مصاحبه خود مطرح کرده بود هیئت مدیره کارخانه ذوب آهن درحالی که اعلام می‌کنند این شرکت زیان‌ده است و زیان انباشته دارد اقدام به چنین کاری می‌کند.

گفتنی است سعید امید قائمی؛ معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان نیز ضمن تکذیب ادعای نماینده مردم ارومیه گفت: تنها مبلغی که به اعضای غیر موظف هیئت مدیره ذوب آهن پرداخت می‌شود بر اساس ماده 134 قانون تجارت، «حق حضور در جلسه» است که در چارچوب قوانین و مقررات و بر اساس مصوبه مجمع سهامداران ذوب آهن بصورت ماهانه پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ ع ت

Go to TOP