چاپ خبــر
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فریدونشهر:

۱۱ اقامتگاه گردشگری در فریدونشهر مجوز فعالیت گرفتند

محمدی ۱۱ اقامتگاه گردشگری شهرستان فریدونشهر که به تایید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رسیده اند را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار؛ محسن محمدی در گفتگو با پونه زار از روند رو به رشد این شهرستان در حوزه زیرساخت های گردشگری خبر داد و گفت: طبق جدیدترین آمار و تأییدیه اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تعداد تأسیسات گردشگری شهرستان که همگی در حوزه اقامت و اسکان هستند به عدد یازده رسیده است که نسبت به سال های گذشته رشد فزاینده ای داشته است.

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فریدونشهر با اعلام این خبر، اقامتگاه های گردشگری دارای تأییدیه شهرستان را این گونه برشمرد: «مهمانسرای شهرداری فریدونشهر»، هتل آپارتمان «پرسیس» در روستای خویگان علیا، اقامتگاه های بوم گردی «چشمه لنگان» در روستای چغیورت، «حاج مصطفی» در شهر برف انبار، «جویباران» در روستای چغیورت، «اسطوره» در شهر برف انبار، «خوانسالار» در شهر برف انبار، مشعلدار در شهر فریدونشهر، «باد صبا» در روستای سرداب بالا، «شاهان کوه» در روستای خویگان علیا و «موحدی» در روستای صادقیه.

وی در ادامه افزود: پرونده «آبشار پونه زار» به عنوان برند گردشگری شهرستان فریدونشهر در حال طی مراحل ثبت ملی شدن در حوزه جاذبه های طبیعی کشور است و تاکنون ۹۰ درصد پرونده این جاذبه گردشگری آماده شده که با انجام نقشه برداری این جاذبه طبیعی که همه ساله میزبان هزاران گردشگر از سرتاسر دنیا است، پرونده آن تکمیل و برای داوری ارسال خواهد شد.

محمدی در پایان این نوید را داد که مهمانسرای شهرداری فریدونشهر در آستانه تبدیل شدن به هتل است و با توجه به اینکه مالکیت این مجموعه با شهرداری است، مجوز هتل به نام مالک صادر خواهد شد.

مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فریدونشهر تصریح کرد: با بهره برداری از طرح های در دست اجرای حوزه گردشگری این شهرستان شاهد رشد و توسعه امیدوارکننده ای در حوزه اقتصاد گردشگری فریدونشهر خواهیم بود.

انتهای پیام/

 1. اون اقامتگاه گردشگری موحدی صاقیه یعنی چی؟
  اینا یا نمی دونن اقامتگاه یعنی چی یا دارن با مردم شوخی می کنن
  تو هر روستا یه خونه خرابه یا بلااستفاده پیدا کنید و بزنید به اسم گردشگری یعنی سرکار گذاشتن خودتون

  • جناب نخبه انگار دلت خیلی پره
   برو یه کم اطلاعات کسب کن بعد نظر بده
   آقای مرتضی موحدی با حمایت میراث فرهنگی؛ یک اقامتگاه بوم گردی احداث کرده که تو استان یکی از بی نظیرترین اقامتگاه های بوم گردی است اول برو ببین بعد انتقاد کن و تز بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • * نمی دانم کدوم رضارحیمی ولی اگر غیرت داشتی باید افتخار می کردی که یک گرجی زبان اقدام به این کار کرده است یک مشت * مثل شما هستند که فریدونشهر پیشرفت نمی کند

   به کسانی که به شما حسودی می کنند احترام بگذارید چون اینها تنها کسانی هستند که فکر می کنند شما بهتر از آنهاید

  • ناشناس گفت:

   اقای رحیمی با سواد اولا صاقیه نه صادقیه دوما یکی دیگه خرج میکنه زحمت میکشه چرا شما اذیتی بنظره منم درستونو ادامه بدین بهتره

  • ف.ح گفت:

   به نظر من آقای صادقی شما یه سر به زادگاهت بزن و تغییرات وپیشرفت رو ببین .شما که * حالا که هم یه نفر داره صادقیه رو آباد میکنه و رونق میده تو زورت میاد. شما خواهشا نظر نده بچه تهروون.

 2. تو دیگه چی می گی ؟ هر از چند گاهی یه نظر انتقادی می دی و تمام.

 3. یکی گفت:

  با سلام
  شما که نخبه گردشگری هستید اقامتگاه نه ! بوم گردی یعنی پذیرایی به همان شکل سنتی و مطابق اکوتوریسم منطقه

 4. درود بر رضا رحیمی واقعا نظرتون محترم .

 5. درود برای ان کسی که از این کار حمایت می کند

 6. تویی که از رضا رحیمی حمایت کردی انگار دل تو از اون پرتره
  انصاف چیز خوبیه که متاسفانه خیلی ها تو این دوره زمونه ندارند
  برید روستای صادقیه شاهکار بوم گردی آقای موحدی که با کمک و حمایت میراث فرهنگی فریدونشهر درست شده را ببینید*

 7. چرا جوابها را سانسور می کنی آقای پونه زار. اون گفته پس باید جواب هم بگیره . نه اینکه خودش تهران باشه و برا جاهای دیگه نظر بده.

 8. دلم پر نیست اخه می دونم میراث کاره ای نیست که اینقد خودشا تحویل می گیره میراث که …………….

 9. خودت میگی دلت پر نیست اما شواهد نشون میده بیش از حد پره
  آخه نمیدونم میراث چه هیزم تری بهت فروخته که اینقد دشمنش شدی
  این اقامتگاه ها را تا میراث فرهنگی تایید نکنه که اصلا مجوز نمیدن
  ثانیا این اقامتگاه از همون اول تا آخرش که طراحی و تکمیل شده زیر نظر میراث فرهنگی فریدونشهر انجام شده و الان با کمک میراث به مدیرش هم وام میدن
  یک کم انصاف داشته باش.

 10. هیزم تر نفروخته می دونم خیلی کم کاره .خودتون از خودتون تعریف نکنید پس چی دیگه

 11. بانویی شهری اما ساکن روستا سرداب پایین گفت:

  با درود به انسان های باکمالات …میگم مگه این فایل خانوادگی یا دوستان هست که چند نفرنشستن باهم یکی به دو میکنن …پونه زارشماهم که خودت رو قاطی دعوای قومی این خلایق کردی .بخدا خیلی زشته .اصل مطلب رو ول کردید وسط دعوا نرخ تعیین میکنید.لطفأ هربیننده فقط نظربده برای پیشبرد این صنعت واشتغال زایی ،چرافقط بلدید انتقادکنید.کمی روحیه تشویق وتحسین داشته باشیدوایرادهارونبینید.امیدتون روبرای پیشرفت کشورتون ازدست ندید.

Go to TOP