چاپ خبــر

یزدانی و کریمی فینالیست شدند/ طاهری برای برنز می جنگد

رقابتهای روز دوم کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان در حالی از ظهر امروز در شهر زاگرب کرواسی در حال برگزاری است که دو آزادکار ایران به فینال راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری پونه زار به نقل از مهر، در وزن 55 کیلو گرم رضا اطری دور اول سردار بک ارگشوف از قرقیزستان را 10 بر صفر شکست داد و در دور دوم نیز 10 بر صفر کیم گیوک هیون از کره جنوبی را شکست داد. اطری در دور سوم مقابل توماس گیلمان از آمریکا با نتیجه 4 بر4 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل کشتی گیر آذربایجان، اطری از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 66 کیلوگرم حسن یزدانی در دور اول جیون بالفور از کانادا را 10 بر صفر مغلوب کرد و در دور با نتیجه 11 بر صفر زی پینگ لین از چین را شکست. وی در دور بعد الیاس ژومای از ازبکستان را 12 بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی ش. بزدانی در این مرحله مقابل رسول آرسان علی اف از روسیه با نتیجه 8 بر 4 (ضربه فنی) شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

در وزن 84 کیو گرم علیرضا کریمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 10بر صفر ماراز دژافاریان از اوکراین را شکست داد و در دور سوم با نتیجه 10 بر صفرماسائو ماتسو ساکا از ژاپن را شکست داد. وی در دور بعد پراون پاوان از هند را 10 بر صفر شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

در وزن 120 کیلو گرم نیز امین طاهری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم پاول کریوتسوف از روسیه را 7 بر 4 مغلوب کرد و در دور سوم میهایلی ناگی از مجارستان را 10 بر صفر شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل گنو پتریاشویلی از گرجستان با نتیجه 10 بر صفر شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

Go to TOP