چاپ خبــر

اطلاعیه نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فریدونشهر در مورد کاوش‌های باستان شناسی اخیر

باسمه تعالی

با سلام خدمت تمام همشهریان عزیز شهرستان فریدونشهر

اداره میراث فرهنگی شهرستان فریدونشهر در تکمیل اطلاعیه های قبلی، به اطلاع می رساند که کار آوار برداری از تپه تاج خروس (دره چاه) تاکنون در حال انجام است و اخبار برخی کانال های تلگرامی مبنی بر کشف آثار یا توقف کار، صحت ندارد.

لازم به ذکر است در محل فوق الذّکر با مسئولیت میراث فرهنگی شهرستان و حضور دائمی نیروی محترم انتظامی و دو نفر از نیروهای میراث فرهنگی یگان حفاظت استان در صورت وقوع هر گونه اتفاق جدید، میراث فرهنگی شهرستان خود را ملزم می داند که این اخبار را به عموم مردم شهرستان اطلاع رسانی نماید.

لازم به ذکر است از این تاریخ به بعد کلیه اطلاعات در خصوص تپه تاج خروس (دره چاه) از طریق سایت سازمان میراث فرهنگی استان اصفهان در اختیار همشهریان قرار می گیرد.

اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فریدونشهر

  1. صبح صادق گفت:

    اولاً میراث فرهنگی نمایندگی دارد نه اداره دوما ما اطلاعیه قبلی تا کنون جای ندیدم که این در تکمیل اطلاعیه ها باشد سوما نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان فقط مسئول تدارکات کاوشگران است و نه مسئولیت دیگر چهارما آدرس سایت سازمان میراث فرهنگی استان را نیز اعلام می گردد

  2. با تشکر از میراث فرهنگی شهرستان امیدواریم این اطلاع رسانی مستمر داشته باشد

  3. باسلام وتشکر ازاطلاع رسانی وهوشیاری سایت دوست داشتنی پونه زار ومیراث فرهنگی شهرستان فریدونشهر ومسئولین خدوم این شهرستان باعنایت به حرکات اخیر میراث فرهنگی درفریدونشهر واقدامات ارزشمندی که صورت گرفته امید است درمرحله اول به میمنت این اقدامات وپیگیری مستمردراین شهرستان که زمینه بسیاروسیعی درامور باستانشناسی دارداداره میراث فرهنگی این شهرستان ارتقاء یافته وباگسترش عملیات درسایر تپه های باستانی که خود مطلعند مقدمات تشکیل موزه فرهنگی باستانی این شهرستان دراسرع وقت صورت گرفته وآثاربدست آمده دراین کاوشها به معرض دید عموم وفرهنگ دوستان جهانی قرارگیرد. انشاءالله.

Go to TOP