چاپ خبــر
به مناسبت هفته معلم؛

برگزاری مسابقات ورزشی همگانی بین معلمان فریدونشهری

مسابقات ورزشی دارت و طناب کشی به مناسبت هفته معلم بین معلمان فریدونشهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مسابقات ورزشی معلمان شهرستان فریدونشهر به مناسبت هفته معلم در دو رشته دارت و طناب کشی بین معلمان آقا و خانم برگزار شد. در این مسابقات در بخش معلمان مرد و در بخش معلمان زن هر یک ۵۰ نفر شرکت کردند.

در رده معلمان مرد در رشته طناب کشی تیم های اداره آموزش و پرورش، مجتمع ورزشی ولایت و دبستان شهید رضا یسلیانی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته دارت انفرادی هم ابوطالب صالحی، اصلان خودچیانی و سیدعلی موسوی به مقام های اول تا سوم رسیدند.

در رده معلمان زن در رشته طناب کشی نیز تیم های دبیرستان شهید عیوضی، دبیرستان فردوسی و دبستان طلوع به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند و در رشته دارت هم راضیه ملیانیان، مرضیه رحیمی و عفت جدیدی به مقام های اول تا سوم رسیدند.

این مسابقات در طول هفته گذشته به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و در سالن ولایت آموزش و پرورش فریدونشهر برگزار شده و به مقام های برتر، حکم قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

  1. صبح صادق گفت:

    پونه زار تو هم داری یواش یواش دروغگو میشی ها با این عکسهای که گذاشتی اگه عکاس هم جزو مسابقه دهندها باشه و اون بچه کوچک هم حساب کنیم و نیروهای اورژانس هم جزو آموزش پرورشی ها بدونیم کلا ۲۸ نفر در مسابقه شرکت کردند نه ۵۰ تا . ضمنا مسابقه اینقدر کم ارزش بوده که رئیس آموزش و پرورش به خودشون زحمت ندادن برای توزیع جوایز بیان . حالا خدا وکیلی این خبر ارزش کار کردن ( به قول شما خبرنگاران) راداشت . اگه فقط معلمهای تربیت بدنی در مسابقه شرکت می کردند آمارشون خیلی بیشتر ازاین میشد ( این نشانه توجه آموزش و پرورش به مسئله ورزش می باشد) . ولی ماشالله روز چهارشنبه برای خوردن شام در مدرسه دخترانه چه خبر بود !!!!!!! ما چقدر فرهنگی داشتیم !!!!!

Go to TOP