چاپ خبــر
در سالروز فتح خرمشهر؛

رونمایی از هلی شات متفاوت ساخت مبتکر بسیجی حوزه امام حسین(ع) فریدونشهر+فیلم

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان فریدونشهر از پرنده بدون سرنشین عمودپرواز ساخت مبتکر بسیجی عضو هسته علمی حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) فریدونشهر رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، به مناسبت سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس صبح امروز از هلی شات ساخت مبتکر بسیجی عضو هسته علمی حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع) فریدونشهر رونمایی شد.

در این مراسم که با حضور مسئولان شهرستان، بسیجیان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد، محمد رحیمی، سازنده این پرنده بدون سرنشین عمودپرواز، با اشاره به قابلیت های آن، از توانایی ساخت نمونه های بزرگتری از هلی شات با کارایی بیشتر سخن گفت.

وی رادارگریزی، مصرف فوق العاده پایین سوخت، اوج گیری و تکیه بر ظرفیت های داخل کشور را از مهمترین خصوصیت های این پرنده عنوان و بیان کرد: با انجام تغییراتی در این مدل هلی شات قابلیت نصب دوربین، سلاح و حسگرهای مختلف را می توان در آن ایجاد کرد.

رحیمی با اظهار این که این پرنده قادر به انجام مأموریت های سخت و فوق امنیتی خواهد بود گفت: تلاش کردیم تا تنها با تکیه بر توانایی های خودمان و بدون وارد کردن هرگونه تجهیزاتی از خارج از کشور، عبارت «ما می توانیم» را ثابت کنیم.

سرگرد پاسدار حسن مری، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر، از حمایت حداکثری سپاه از چنین دستاوردهایی سخن گفت و اظهار کرد: این نمونه ساخته شده توسط این جوان بسیجی با توجه به سرمایه محدود و عدم نیاز به خارج از کشور، مصداقی از اقتصاد مقاومتی است که می تواند در عرصه صنایع دفاعی، سینما، امداد و نجات و غیره مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیام/

 1. علیرضا گفت:

  فوق الاده بود عزیز اگه خواستند ما هم داریم از اینا برا فروش

 2. محمد جواد گفت:

  چی میگه ایننن ???خدا شفا بده اینا که همه روبایتک کارا میسازن

 3. باسلام این تلاش وموفقیت این برادرعزیز راتبریک عرض نموده برایشان آرزوی موفقیت می نمایم .این حرکت مصداق بارز خواستن توانستن است احسنت .خداوند یارتان باد.

 4. بهنام گفت:

  خداقوت وخسته نباشید به جوان افتخار آفرین آشجردی که با امکانات محدود چنین کاری را انجام دادند.انشاله سلامت باشند و ما هرروز شاهد افتخاری دیگر از این عزیزباشیم

 5. مرتضی گفت:

  یه توضیح میدادید که چه تفاوتی با بقیه هلی شاتا داره. به نظر مشابهش تو بازار زیاده

 6. زیست گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 7. بک گفت:

  سلام.من همیشه مطالبتون رو دنبال میکنم.وبسایت خیلی خوبی
  دارید.ممنون

 8. اقایونی که خیلی ادعا ساخت این محصول را دارن بسم الله یکی بهتر از این بهتر
  را بسازن

Go to TOP