چاپ خبــر

سقوط پراید در جاده پیشکوه فریدونشهر یک کشته برجای گذاشت

سقوط یک دستگاه خودروی پراید در دره در جاده روستایی فریدونشهر-اسلام آباد منجر به فوت راننده پراید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حدود ساعت ۱۴:۳۰ روز جمعه یک دستگاه خودرو پراید در جاده روستایی پیشکوه فریدونشهر در حالی که از روستای اسلام آباد به سمت فریدونشهر در حرکت بود، در حوالی روستای گوهردره بر اثر انحراف از جاده، واژگون و به دره سقوط کرد.

در این حادثه تنها سرنشین این خودرو که مردی ۶۰ ساله بود، بعد از انتقال به بیمارستان توسط اورژانس اسلام آباد، جان خود را از دست داد. این فرد اهل روستای اسلام آباد و ساکن تهران بوده است.

جاده پیشکوه-فریدونشهر تنها محور ارتباطی حدود ۶۰ روستای دایمی و ۲۰ روستای غیردایمی فریدونشهر و مسیری گردشگرپذیر است که بدون رعایت نکات ایمنی ساخته شده و هر ساله منجر به حوادث زیادی می شود.

انتهای پیام/

  1. هشدار به دست اندرکاران برای چندمین بار!

  2. این مسیر دارای ۱۲۰ پیچ خطرناک با مسافت ۶۰ کیلومتر می باشد
    عجیبه

  3. تمام جاده های ایران را گشتم از جاده فریدونشهر به اسلام آباد افتضاح تر ندیدیم ، جاده ای که حداقل نیمی از پیچ های آن را به راحتی می شود اصلاح کرد ولی دریغ از کوچکترین همت از مسولین راه شهرستان ، باید تاسف خورد به حال مسئولین و مردم بیچاره که گرفتار آنها شدند.

  4. واقعا که بدترین جاده اسفالت رو کره زمینه و با توجه به رفت و آمد مسافران و گردشگران از این جاده به مناطق پشتکوه و مطرح شدن فریدونشهر به عنوان منطقه گردشگری و مانور دادن مسئولین بر این موضوع ، حتما باید فکری به حال این جاده شود.

Go to TOP