چاپ خبــر
با اعلام نتایج کنکور؛

پسران کنکوری در فریدونشهر گوی سبقت را از دختران ربودند/ روند کاهشی نتایج خوب در شهرستان

نتایج برتر کنکور امسال در فریدونشهر شامل شش رتبه سه رقمی بود که هر شش رتبه توسط آقایان به دست آمده بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، با اعلام نتایج کنکور ۹۶ از طریق سازمان سنجش آموزش کشور، رتبه های برتر شهرستان فریدونشهر مشخص شدند.

این نتایج شامل این رتبه ها است:

محسن اکبری رتبه ۱۴۹ گروه علوم انسانی

مهرزاد خودسیانی رتبه ۱۶۹ گروه علوم تجربی

جواد کریمی رتبه ۱۸۰ گروه علوم ریاضی و فنی

علی یوسلیانی رتبه ۵۱۳ گروه علوم تجربی

محسن اسفنانی رتبه ۵۶۰ گروه علوم انسانی

محمدرضا رحیمی رتبه ۷۰۰ گروه علوم تجربی

فرشاد پاشایی رتبه ۸۲۷ گروه علوم تجربی

بهنام اکبری رتبه ۸۵۱ گروه علوم انسانی

بهترین نتایج آزمون سراسری امسال در فریدونشهر شامل هشت رتبه سه رقمی می شد که همگی مرد بودند و این در حالی است که تنها ۲۶٫۳ درصد شرکت کنندگان آزمون سراسری امسال در فریدونشهر مرد بودند و ۷۳.۷ درصد مابقی زن بودند.

اما مقایسه این نتایج با نتایج سال گذشته یعنی سال ۹۵ نیز وضعیت خوبی را نشان نمی دهد چرا که در سال گذشته دانش آموزان فریدونشهری موفق به کسب هشت رتبه برتر شامل یک رتبه دو رقمی و هفت رتبه سه رقمی بودند که این رتبه های برتر توسط سه زن و پنج نفر مرد به دست آمده بود.

نگاهی عمیق تر به نتایج کنکور شهرستان در سال های گذشته اما نگرانی ها را بیشتر می کند. وقتی می بینیم در سال ۹۴، تعداد دانش آموزان با رتبه دو و سه رقمی، ۹ نفر بوده و همچنین در سال ۹۳، ۱۲ دانش آموز موفق به کسب چنین رتبه هایی شده بودند.

 

تعداد کل شرکت کنندگان فریدونشهری در کنکور ۹۶، ۳۷۰ نفر بود که نسبت به سال گذشته افزایش یا کاهش محسوسی نداشته و شامل ۲۰۸ شرکت کننده رشته «علوم تجربی»، ۱۲۵ شرکت کننده رشته «علوم انسانی» و ۳۷ شرکت کننده رشته «علوم ریاضی و فنی» می شود.

انتهای پیام/

 1. معلم گفت:

  قابل توجه آموزش و پرورش

  • رضا گفت:

   نگو بدش می‌یآد؟!! وقتی رتبه‌های آخر سرباز معلمی را انتخاب کنه و رتبه‌های آخر و غیر مرتبط را برای معلمی انتخاب کنه بقیه کارهایشان هم به همین صورت خواهد بود و نتایج بهتر از این را نباید انتظار داشت! وقتی همه ادارات و مدیران یکدست * بچینند دست بدست هم میدهند تا پدر مملکت ملت را در بیاورند. را در بیاورند.

 2. الف.الف گفت:

  رتبه دختران رو هم مینوشتید

 3. علی یوسلیانی گفت:

  رتبه محمد رضا رحیمی رو اشتباه نوشتید ۷۰۰ وخورده ای بود

Go to TOP