چاپ خبــر
در اولین روز مهر؛

نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی شش هزار دانش آموز فریدونشهری

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید پنج هزار و ۹۰۰ دانش آموز فریدونشهری به صدا درآمد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، صبح امروز در اولین روز مهر مسئولان شهرستان در دبیرستان دخترانه رحمت فریدونشهر گرد هم آمدند تا با نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، حمایت خود را از آموزش و پرورش دانش آموزان و آینده سازان فریدونشهری نشان دهند.

ناصر اسدی در این مراسم با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، نعمت های کنونی کشور را مرهون شهدا و ایثارگران دانست و با بیان این که رشد و تعالی هر جامعه ای وابسته به فرهنگ آن جامعه است، آموزش و پرورش را مهمترین میدان دار پرورش فرهنگ جامعه عنوان کرد.

فرماندار فریدونشهر از حمایت بیش از پیش دولت از آموزش و پرورش سخن گفت و اظهار کرد: با پیگیری های فرمانداری فریدونشهر ساخت شش مدرسه جدید به دست خیرین در این شهرستان کلید خورده است.

وی خانواده آموزش و پرورش با ۱۳ میلیون نفر دانش آموز را بزرگترین نهاد کشور دانست و از معلمان و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان خواست سیاست های کلان این وزارتخانه را با توجه به نیازهای فریدونشهر و مسائل مختلف اقتصادی، اجتماعی و غیره آن بومی سازی کرده و به دانش آموزان عرضه کنند.

بعد از سخنان فرماندار فریدونشهر، زنگ مهر به دست پدر شهید محمود لچینانی و با دعای خیر وی برای دانش آموزان به صدا درآمد و سپس حاضرین از ساختمان این دبیرستان بازدید به عمل آوردند.

انتهای پیام/

Go to TOP