چاپ خبــر
امام جمعه داران:

فتنه داعش موجب ایجاد بسیجی ۵۰ میلیون نفری در منطقه شد

امام جمعه داران در جمع بسیجیان فریدونشهری گفت: فتنه داعش سبب شد امروز در جبهه مقاومت ارتش منسجم ۵۰ میلیون نفری بسیج متشکل از حزب الله، انصارالله، فاطمیون، زینبیون، حیدریون، حشدالشعبی و سپاه قدس تشکیل شده و با دفع داعش، کمر استکبار جهانی را شکسته و خود را برای نابودی آمریکا و اسرائیل آماده کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام اسماعیل سیاوشی پیش از ظهر امروز در اجتماع «شکوه مقاومت» بسیجیان فریدونشهر با بیان این که بسیج در همه صحنه ها پیش قدم است، گفت: ۸۸ کشور با محوریت آمریکا و وهابیت شجره خبیثه داعش را برای حکومتی ۳۰ ساله متولد کردند اما تفکر بسیجی اجازه این کار را نداده و داعش را از صفحه روزگار محو کرد.

امام جمعه داران تصریح کرد: فتنه داعش سبب شد امروز در جبهه مقاومت ارتش منسجم ۵۰ میلیون نفری بسیج به فرماندهی سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی متشکل از حزب الله لبنان، انصارالله یمن، فاطمیون افغاستان، زینبیون پاکستان، حیدریون و حشدالشعبی عراق و سپاه قدس ایران تشکیل شده و با دفع داعش، کمر استکبار جهانی را شکسته و خود را برای نابودی آمریکا و اسرائیل آماده کند.

وی که در سالروز صدور فرمان تأسیس سازمان بسیج مستضعفین به ایراد سخنرانی می پرداخت، با اشاره به این که بسیج حزب نیست و متعلق به آحاد ملت است گفت: هر حزبی داشته هایش را برای خود می خواهد اما بسیج آن چه به دست آورده است برای اسلام و جامعه اسلامی می خواهد.

حجت الاسلام سیاوشی اظهار کرد: بسیج تنها یک سازمان نظامی یا تنها یک سازمان خدماتی نیست بلکه شجره طیبه ای است که پیشروتر از حوزه های علمیه و مسئولان نظام، حلقه اولیه ی معتقد، معتدل، بصیر و غیرتمند حول محور امامت و ولایت است چرا که در بسیاری از موارد حوزه های علمیه ای داشته ایم که در مقابل حق و نظام اسلامی قد علم کرده اند و یا مسئولانی داشته ایم که نقشه براندازی نظام را در سر می پرورانده اند اما هرگاه استکبار جهانی با نفاق مدرن داخلی فتنه ای ایجاده کرده و ستون خیمه انقلاب یعنی رهبری را نشانه رفته است، این بسیجیان و تفکر بسیجی بوده است که ۹ دی ها را خلق و فتنه دشمنان را دفع کرده است.

امام جمعه پیشین فریدونشهر از پیش قدمی بسیج در صحنه های سیاسی، نظامی، اجتماعی، بین المللی و حوادثی همچون زلزله سخن گفت و اظهار کرد: بسیج امروز در اوج عزت و قدرت همچون خورشیدی با تلألو خود جهان را روشن می کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر نیز در این مراسم به تبیین تفکر بسیج پرداخت. سرهنگ دوم پاسدار سیدعباس میرکریمی دو پایه اصلی تفکر بسیج را احساس مسئولیت و بصیرت عنوان و بصیرت را شناخت زمان، مکان، اولویت ها و تصمیم گیری بر اساس آن تعریف کرد و ادامه داد: هر کسی این دو پایه را در وجود خود داشته باشد، بسیجی است ولو اینکه رسما به عضویت سازمان بسیج درنیامده باشد.

وی عرصه های فعالیت بسیج را نامحدود خوانده و میدان حضور بسیج را در همه عرصه ها دانست و گفت: دشمن تصور می کرد با ایجاد داعش می تواند جلو انقلاب را بگیرد اما داعش موجب انسجام بیشتر جبهه مقاومت شد و از این پس هرگاه استکبار اراده کند به قسمتی از این جبهه دست درازی کند، کل مقاومت اسلامی در مقابل او قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

Go to TOP