چاپ خبــر
امام جمعه فریدونشهر:

کاخ نشینی مسئولان مطابق با آرمان‌های انقلاب اسلامی نیست

امام جمعه فریدونشهر نسبت به خوی کاخ نشینی برخی مسئولان انتقاد کرد و این مسأله را با روح انقلاب اسلامی در تناقض دانست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام اباصلت غفاری در خطبه های نماز جمعه این هفته فریدونشهر با بیان این که مسئولی که در خانه میلیاردی زندگی کرده و خودروی هشتصد میلیونی سوار می شود، درد محرومان جامعه را نخواهد فهمید، گفت: این شیوه در جمهوری اسلامی پسندیده نیست.

امام جمعه فریدونشهر کاخ نشینی مسئولان را خلاف رهنمودهای امام راحل(ره) و نص صریح اسلام دانست و ضمن تشکر از حضور مردم شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از مسئولان خواست وعده های داده شده به این مردم انقلابی را عملی کنند.

خطیب جمعه فریدونشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساقط کردن هواپیمای F16 رژیم صهیونیستی توسط پدافند هوایی سوریه، تصریح کرد: آمریکا ۱۰۰ فروند از این هواپیماها را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده است تا با آن ها مردم منطقه به ویژه ملت مظلوم فلسطین را بمباران کند.

وی با تاکید بر این که کارایی این هواپیماها از کارایی ایمان امت اسلامی بالاتر نیست چون خدا پشت سر امت اسلامی است، گفت: به لطف الهی این جنایتکاران متزلزل هستند و نصرت الهی قطعا با امت اسلام خواهد بود. حجت الاسلام غفاری ادامه داد: استکبار جهانی ۷۰ سال است اسرائیل جنایتکار را مسلح به تسلیحات سنگین برای استفاده علیه مردم فلسطین کرده است.

امام جمعه فریدونشهر با اشاره به کشتار خونین روز چهارشنبه یک فرد مسلح در یکی از دبیرستان های فلوریدای آمریکا، از قتل سالانه ۳۰ هزار نفر در این کشور و آمار ۵۰ میلیونی گرسنگان در ایالت متحده سخن گفت و این سوال را مطرح کرد که چگونه کشوری که چنین آماری از قتل و گرسنگی دارد، می خواهد در ایران و کشورهای همسایه ایران امنیت و ثبات ایجاد کند؟

خطیب جمعه فریدونشهر با تسلیت فرا رسیدن ایام دهه دوم فاطمیه(س)، از مردم خواست ضمن حفظ حرمت این ایام، مراسم عزاداری در شان حضرت زهرا(س) را برگزار کنند.

انتهای پیام/

 

  1. حامد گفت:

    آقای غفاری گله مندیم از فرد محترمی مثل شما حضورتان در شهرستان کم رنگ است. هیج جمع مذهبی ایجاد نکردید. با مردم ارتباط ندارید! حتی با کسانی که به مسجد می‌آیند! خصوصا با جوانان و نوجوانان. آنها نیاز به هدایت شما دارند. آنها خیلی چیزها را نمی‌دانند.

Go to TOP