چاپ خبــر

آمادگی شهرداری فریدونشهر برای استقبال از مسافران نورورزی

شهردار فریدونشهر گفت: واحدهای خدماتی شهرداری در طول ایام تعطیلات آماده ارائه خدمات به همشهریان و مسافران نورورزی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، شهردار فریدونشهر در گفتگو با پونه زارگفت: شهرداری از روزهای گذشته با انجام اقدامات لازم به استقبال بهار رفته است. سید هاشم حسینی با عرض تبریک فرا رسیدن سال نو، اظهار کرد: شهرداری تمام توان خود را برای آرامش مردم در تعطیلات نوروز در سطح شهر به کار می بندد.

وی به همین منظور از تنظیم شیفت نوروزی کارکنان شهرداری برای تداوم خدمات به مردم در ایام تعطیلات خبر داد و افزود: شهرداری در آستانه آغاز مسافرت های نوروزی اقدام به آذین بندی شهر، تغییر چهره شهر به نمادهای بهاری و لکه گیری معابر کرده است.

شهردار فریدونشهر از نصب تابلوهای راهنمای مسافر جهت رفاه حال مسافران نوروزی سخن گفت و به ایشان توصیه کرد در خلال سفرهای نوروزی خود از حضور در جاذبه های طبیعی این شهرستان همچون چشمه لنگان و آبشار پونه زار لذت ببرند.

حسینی گفت: سوخت لازم جایگاه CNG و پمپ بنزین برای ایام تعطیلات پیش بینی و تهیه شده و جایگاه های سوخت فریدونشهر در تمام طول این ایام به مردم خدمت رسانی خواهند کرد و با بازرسی های متوالی، ناوگان حمل و نقل عمومی نیز آمادگی کامل برای جابه جایی مسافران با کیفیت بالا را دارد.

وی واحد آتش نشانی خدمات شهری شهرداری را نیز در آمادگی کامل برای مقابله با حوادث غیرمترقبه و فوریت های شهری دانست و از پذیرش مسافران نوروزی در مراکز اقامتی شهرداری شامل مهمانسرای شهرداری و ویلاهای پارک سراب خبر داد.

شهردار فریدونشهر از شهروندان خواست هرگونه انتقاد از عملکرد شهرداری و یا پیشنهاد سازنده در حوزه خدمات شهری و پیشرفت فریدونشهر را با وی درمیان بگذارند.

انتهای پیام/ت

 

  1. ناشناس گفت:

    باسلام شهردار محترم جناب آقای حسینی:
    خسته نباشید وت با آروزی توفیق ببشتروبهترخدمت درجهت زیبا ساختن شهرستان فریدونشهر ومعرفی شهر درسطح ایران عزیز ودر سطح بین الملل .چرا که مردم آن شهرستان این لیاقت و شایستگی را دارند. وبسی افتخار که دارایی فرهنگ وتاریخ ماندگار میباشد.
    مخلص شما. عبداللهی از حوزه علمیه قم حرم آل محمد ص )

Go to TOP