چاپ خبــر

گودبرداری غیراصولی در فریدونشهر حادثه ساز شد+عکس

گودبرداری غیراصولی در فریدونشهر موجب تخریب یک واحد مسکونی و مصدومیت جدی یک نفر در اثر ریزش آوار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، گودبرداری غیراصولی یک واحد مسکونی در محله وحدت آباد فریدونشهر، موجب تخریب منزل همسایه و ریزش آوار بر سر صاحبخانه شد. در این حادثه مصدوم که پیرزنی حدوداً ۷۰ ساله است، مورد جراحت واقع شده و به بیمارستان‌های اصفهان اعزام شد.

در این گودبرداری پنج متری که با مجوز شهرداری صورت گرفته است، با وجود تأکید شهرداری مبنی بر لزوم رعایت اصول گودبرداری، این اصول رعایت نشده و منخر به تخریب قسمتی از منزل همسایه شده است.

اما آن چه مورد اعتراض اهالی محل است، فروش کوچه‌ای توسط شهرداری به صاحب ملکی است که اقدام به گودبرداری کرده است که بین زمین ملکی وی و منزل تخریب شده قرار داشته است.

شهرداری با تأیید فروش این کوچه، عنوان کرد چون این کوچه در طرح قرار نداشته است، به مالک زمین مجاور فروخته شده و وی هم پس از کسب مجوز، اقدام به گودبرداری کرده است.

انتهای پیام/

  1. باسلام عدم نظارت کارشناسان شهرداری ونظام مهندسی درهر مکانی فاجعه بار است .مسئولین بیدارشوند وبعد نظارتی خود راافزایش دهند.کوتاهی دراین امور باید ازطریق قضایی پیگیری شود.

  2. همشهري گفت:

    با سلام…

    خیلی خوبه یه جایی زمین مردم را می گیرند و می گویند که باید کوچه شود اینجا کوچه از طرح خارج شده و فروخته شده….. احتمالا خریدار کوچه، دستی برآتش داره و گر نه کوچه به راحتی به حسن و حسین و نقی و تقی فروخته نمیشه ….. .
    به قول عادل فردوسی پور تو برنامه ۹۰، مردم را “جیگر” فرض کردند.!!!!!!!

  3. بیچاره اهالی اون خونه! یه چیزی شبیه زلزله و آوار… یه نادان یه سنگی میندازه تو چاه صد تا عاقل نمیتونن درش بیارن حکایت شهرداری ماست! اون از شهردار سابق که زمینهای کشاورزی رو نابود کرد و به راحتی هم تبرئه شد!!! این هم از این قضایا..!!

  4. زمینهای کشاورزی با رضایت کشاورزان بوده بیخودی تهمت نزن حداقل ماه رمضان یک کم …………….

Go to TOP