چاپ خبــر

پیام تشکر ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر در پی حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس

ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر با انتشار پیام تشکری، از حضور مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر در پی حضور حماسی مردم این شهرستان در راهپیمایی روز قدس، پیام تشکری منتشر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ

سپاس مخصوص خدایی است که توفیق بندگی در ماه مبارک رمضان را به بندگان خاص خود عطا فرمود و توفیقی برتر بخشید آنگاه که فرصت رساندن فریاد مظلومیت مردم ستمدیده و مظلوم فلسطین را با نامگذاری آخرین جمعه این ماه مبارک توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به نام روز قدس در اختیار مسلمانان و آزادگان جهان قرار داد.

سکوت در برابر این حجم عظیم ظلم و کشتار برای قلوب بیدار جهان امری دشوار است و این مساله زمانی تلختر می شود که دستگاه تبلیغاتی استکبار به کمک ظلم آمده و بر جنایات هفتاد ساله رژیم منحوس صهیونیستی سرپوش می گذارد.

اما اینک در حالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب چند صباحی بیشتر از عمر این جرثومه فساد باقی نمانده است، این دل های بیدار هستند که با وجود ضعف جسمانی ناشی از روزه داری در ظل آفتاب روز جمعه به خیابان ها آمده و فریاد استکبارستیزی و عدالت خواهی سرمی دهند.

ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر به عنوان خادم مردم این شهرستان بر خود لازم می داند شکوه حماسه مردم فریدونشهر در روز قدس را گرامی داشته و مراتب تجلیل و تقدیر خود را از این حرکت عظیم مردمی اعلام کند.

بدون شک مردم فریدونشهر با این حضور خالصانه و پرحرارت خود، همراه با دیگر ملل جهان اسلام خط بطلانی بر ادعاهای کفار و غرب پرستان کشیدند و ثابت کردند همچنان پای اسلام، انقلاب و مقاومت ایستاده اند.

سیدعباس میرکریمی
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر

  1. اصلانی گفت:

    با سلام
    سایت پونه زار تیتر خبرتون( کلمه پیام) حرف ((پ)) نداره بی زحمت اصلاح کنید، با تشکر.

Go to TOP