چاپ خبــر
تودیع و معارفه؛

ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فریدونشهر هم تغییر کرد

علی اکبر آقایی به سمت ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فریدونشهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، طی مراسمی محسن مقدسی از سمت ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فریدونشهر تودیع و علی اکبر آقایی، که پیش از این ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سمیرم را برعهده داشت، برای این سمت معرفی شد.

مقدسی، ریاست سابق اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فریدونشهر نیز به ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان نجف آباد منصوب شد. شهرستان نجف آباد شهرستان ویژه بوده و ریاست ادارات این شهرستان، هم سطح معاونان مدیرکل هستند.

این تغییر در سیستم اداری فریدونشهر به دنبال تغییرات دنباله‌دار دیگر این شهرستان رخ داده است. طی ماه‌های گذشته حجت اله یسلیانی از ریاست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی عبداللهی از ریاست اداره پست، شهناز میرزایی از ریاست اداره کتابخانه‌های عمومی، مهدی مولیانیان از ریاست اداره ورزش و جوانان و نصرت اله اصلانی از ریاست شبکه دامپزشکی فریدونشهر تودیع شده‌اند.

انتهای پیام/

  1. اقای جدیدی در نوشتن روسای که سالها در پست ریاست در این منطقه محروم زحمت کشیدند والان در پست یا جا های دیگر مشغول به خدمت هستند اما شما در حد نام هم از این بزرگواران نامی به میان نیاوردید وسلیقه ای عمل کردید یا اینکه اطلاعات شما کم است شما به عنوان خبرنگار باید بدون نگاه جناهی وقومی خبر رسانی کنید

  2. دلیل اینکه همه بومی فریدونشهر هستن ولی تودیع شده اند چیست ؟ نیروی غیر بومی خانه سازمانی می خواد ماشین می خواد و……. هزینه ها چند برابر می شود .لطفا دلیل تودیع شدن را بگویید

  3. افسوس گفت:

    ای برادر ……….خود حدیث مفصل بخوان اززاین مجمل………

  4. اتفاقا هر چه افراد بومی نباشن بهتره . چون کاستی ها را دیگه از چشم این افراد نمی بینن . ضمنا بله قربان گوی غیر بومی ها میشن و بعضی ها هم به نوایی خواهند رسید . هم دنیاشون و هم آخرتشون برقرارخواهد شد. و چه بهتر که کل جامعه این منطقه را عوض کنن. تا گلستان شود .

  5. در شهرستان هیچ گزینه ای برای مدیریت نداشتیم که فرماندار از شهر خودش بیاره اینجا!!!؟؟؟؟؟

Go to TOP