چاپ خبــر
در حضور سردار فرماندهی انتظامی استان اصفهان؛

با حکم فرمانده کل ناجا، فرماندهی انتظامی فریدونشهر معارفه شد

طی مراسمی سرهنگ دوم رضا محمدی از سمت فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر تودیع و سرگرد علی سبحانی برای این سمت منصوب شدند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، صبح امروز در فرمانداری فریدونشهر سرگرد علی سبحانی با حکم سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، بنا به پیشنهاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان به سمت فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر منصوب شد.

PoliceFR002

در این مراسم که با حضور سردار عبدالرضا آقاخانی، فرماندهی انتظامی استان اصفهان، برگزار شد، از سرهنگ دوم رضا محمدی، فرمانده اسبق نیروی انتظامی این شهرستان، با اهدای لوح یادبودی تقدیر به عمل آمد.

در این لوح تقدیر آمده بود: «بی‌شک تحقق اهداف، برنامه‌ها و مأموریت‌های متنوع نیروی انتظامی مرهون همت، عزم و تلاش مضاعف فرماندهان، مدیران و کارکنان خدومی است که در ادامه راه شهدای عزیز و ایثارگران سرافراز با اعتقاد و التزام به ولایت و به کارگیری همه ظرفیت‌های سازمانی برفراز و نشیب پرحادثه نظم حماسه آفرین بوده‌اند.»

غلامرضا یسلیانی، سرپرست فرمانداری فریدونشهر، در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر از اهمیت نیروی انتظامی سخن گفت و اظهار کرد: امنیت، امری زبانی نیست و مردم باید آن را احساس کنند و احساس امنیت مهمتر از خود امنیت است.

وی به همدلی بین نیروی انتظامی و مردم اشاره کرد و تصریح کرد: این همدلی همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند به خاطر داشتن هدف و محور مشترکی به نام ایمان است و ایمان باعث به وجود آمدن همدلی می‌شود.

سرپرست فرمانداری فریدونشهر از زحمات نیروی انتظامی یاد کرد و گفت: زمانی که همه مردم در حال استراحت هستند، پلیس هوشیار بوده و در حال برقراری امنیت برای مردم است.

یسلیانی از زحمات سرهنگ محمدی و سروان محمدعلی کاظمی، که به مدت دو ماه سرپرستی نیروی انتظامی شهرستان فریدونشهر را به عهده داشتند، تشکر و قدردانی کرد.

PoliceFR007

در این مراسم حکم انتصاب سرگرد سبحانی برای تصدی فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر به مدت سه سال توسط سردار آقاخانی به وی تفویض شد.

در این حکم آمده بود: «لازم است با پیروی از ولی فقیه و رعایت سلسله مراتب فرماندهی، همواره تقوای الهی را نصب العین خویش قرار داده، با درایت و هوشیاری همراه با سرعت، دقت و صحت عمل به هدایت امور بپردازید؛ نسبت به نظم و امنیت عمومی کوشا بوده و در مقابله جدی با آلوده‌سازان معابر شهری و عاملان سرقت، ناامنی اجتماعی و شیوع مواد مخدر با قاطعیت برخورد نمایید.»

همچنین لوح تقدیری نیز از طرف فرمانداری فریدونشهر به پاس پنج سال خدمت در سمت فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر به سرهنگ محمدی اهدا شد.

PoliceFR014

در انتهای مراسم سرگرد سبحانی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فریدونشهر، به سخنرانی پرداخت. وی به رتبه بالای امنیت فریدونشهر در کشور اشاره کرد و از برنامه‌های خود برای ایجاد امنیت پایدار در این منطقه سخن به میان آورد.

فرمانده انتظامی شهرستان با امانت دانستن این مسئولیت، اظهار کرد در راستای پیشگیری از جرم از ظرفیت‌های مردم و ارگان های دولتی استفاده خواهد نمود.

سرهنگ محمدی به سمت فرمانده انتظامی شهرستان فریدن منصوب شده است.

Go to TOP