چاپ خبــر
رئیس اداره گاز فریدونشهر مطرح کرد؛

فوری: اگر مردم گاز کمتری مصرف کنند، این دو روز قطعی نخواهند داشت

رئیس اداره گاز فریدونشهر اظهار کرد: در صورتی که مردم در این دو روز گاز کمتری برداشت کنند، با قطعی مواجه نخواهند شد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، رئیس اداره گاز فریدونشهر در گفتگو با خبرنگار پونه زار با اشاره به اعلام قطعی دو روزه گاز گفت: در صورتی که مردم طی این دو روز گاز کمتری مصرف کنند، با قطعی مواجه نخواهند شد.

محمد شجاعی علت افت گاز در این دو روز را انجام عملیات افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز فریدونشهر دانست و اظهار کرد به خاطر گاز رسانی به روستاهای فریدونشهر، مجبور شدیم ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار گاز فریدونشهر را از ۱۰ هزار متر مکعب به ۲۰ هزار متر مکعب افزایش دهیم.

وی بیان کرد در صورتی که مردم در این دو روز گاز کمتری مصرف کنند، با قطعی مواجه نخواهیم بود ولی ما هشدار لازم را از روز گذشته داده‌ایم تا اگر به خاطر برداشت زیاد، گاز قطع شد مردم آمادگی لازم را داشته باشند.

دیروز اداره گاز فریدونشهر اعلام کرده بود گاز این شهرستان از روز یکشنبه به مدت ۴۸ ساعت قطع خواهد شد.

 1. باسلام وتشکراززحمات مسئولین محترم اداره گاز:
  لطفاً جهت اینگونه عملیات که امکان قطعی ویااحتمال افت فشارگازداده می شود.برنامه ریزی هایی که درنظر گرفته می شود به صورت فراگیربه مردم اطلاع رسانی شود.ازطریق سایت هاومراجع خبری چراکه مردم باسختی روبرو می شوند.دیشب مردم تاپاسی ازشب تابعد از۱۲شب درصف نانوایی بودند.

 2. ط گفت:

  * در کشور های پیشرفته اگر چنین اتفاقی بیفتد شرکت گاز ملزم به پرداخت خسارت به مردم است. اما اینجا رییس اداره گاز از یک عذرخواهی خشک و خالی به مردم هم دریغ می کنند.

  • حمید گفت:

   مرد حسابی دارن کار را توسعه می دهند برای خدمت رسانی بیشتر و گازرسانی بیشتر به روستاها توقع معذرت خواهی داری؟؟؟ واقعا که

   • ط گفت:

    حمید عزیزم
    غذر خواهی نه به خاطر قصور و کوتاهی در کارشان که اتفاقا رییس اداره گاز مرد بسیار شریف و زحمتکشی است. بلکه به خاطر مشکلاتی که برای زندگی عادی مردم پیش آمد و خودتان هم شاهد بودید. همین چمله اگر مردم گاز کمتری مصرف کنند، این دو روز قطعی نخواهند داشت را اگر روزهای قبل اعلام می کردند شاهد این اوضاع نبودیم . البته ناگفته نماند درصدی از مردم ما هم تا حدودی مقصرند و با هجوم و تهیه اقلامی مثل نان و گاز مایع بیش از نیاز خود شهر را به هم ریختند

   • اقا حمید ما و مردم معذرت میخواهیم که به شما و شرکت گاز محترم برخورد . چقدر احساساتی هستید جیگر..

 3. چرا گفت:

  باسمه تعالی
  مسئولین محترم اداره گاز
  با عرض سلام ، بحث قطع گاز و اعلام بی موقع یک طرف ، و بحث نگرانی مردم از نبود نان و گاز از طرف دیگر
  نان نانوایی که برای فروش نان خود جایزه می گذاشت آن شب در انجا قیامت بود ، برای پر کردن کپسول ییک نیک بایستی یک ریش سفید پا در میانی می کرد. مردم برای اینکه برای این دو روز نان داشته باشند درب مغازه های نانوایی احیاء گرفتند
  چرا این فرمایش آقای رئیس قبل از بحث اعلام قطعی گاز اطلاع رسانی نشد
  اگر زحمتی نیست این نانهای اضافی که مردم خریدند نصف قیمت شما بخرید تا مردم بیش از این ضرر نکنند

  • رضا گفت:

   مگر قرار بود قحطی بیاید که مردم این گونه هجوم بردند ایا نمیتوان دو روز فقط دوروز این سختی بسیار کم را تحمل کرد مگر همین مردم ۸سال دوران سخت دفاع مقدس را تحمل نکردند به راستی چه بر سر زندگی ها امده و ان قناعت ها وساده زیستی فرا موش شد

 4. بنده خدا گفت:

  آقایی که فرمودین چرا عذر خواهی کنن-دارن گاز رسانی میکنن/لطفا یه سری به قبض گاز بزنید ببینین چقدر پول گاز رسانی ازمون میگیرن-با پول مردم گاز رسانی کردن هنر شرکت گازه/و هر وقت هم خواستن قطع کنن و …….
  پس احترام به مردم چی میشه؟؟؟/
  اینجا جهان سوم است/مخابرات و اب و برق هم همینطور

 5. عزیزان هر کاری فصلی دارد . ایا همه پروژهای شهری در این فصل به خصوص باید انجام گیرد . فصل تابستان هر روزش دو روز حساب میشود و مردم نیز اذیت نمی شدند . و اقایی که بتون برخورد که شرکت گاز معذرت خواهی کند . مردم معذرت میخواهند که به قبای جنابعالی برخورد و واقعا پوزش میطلبیم . حلالمان کنید .

Go to TOP