چاپ خبــر
جاذبه گردشگری فریدونشهر؛

پارک سراب فریدونشهر مقصد گردشگران تعطیلات عید فطر/تصاویر

در تعطیلات عید فطر پارک سراب فریدونشهر میزبان گردشگرانی از سراسر کشور است.

 1. سلام گفت:

  عرض ادب و احترام عکسها عالی بود

 2. همشهری گفت:

  سلام جناب جدیدی عزیز
  طبیعت انسان این است که از مواردی که موجب رضایت شود جذب میشود و نیز موارد نامطبوع باعث دفع میشود.
  مسافرت هم یکی از مهم ترین وسیله ها جهت بازیابی و افزایش روحیه شادابی و انگیزه در جامعه پردغدغه امروزی است.
  طبیعتا مسافران عزیزی که قدم بر خطه پر از نعمت ما نهاده اند غنائم ارزشمندی هستند که جا دارد خدا را بخاطر این نعمت هم شکر بی حساب کرد.
  نکته ای که در این مختصر محل تامل و تذکر است استفاده نادرست از این سرمایه ارزشمند است، خارج از بحث ها و نظرات مختلف رایج در میان عامه همشهریان در مورد فواید و مضرات ورود گردشگران و مسافران عزیز، اهل فکر معتقدند استقبال از این مسافران به نحو مطلوب موجب پیشرفت مادی و اجتماعی جامعه میزبان خواهد شد.
  سال گذشته دقیقا یاد داریم شما گزارشی از تعطیلات این عید و حواشی آن ارائه دادید و همه احساس کردیم که میبایست آغوش خود را گشاده تر نماییم لذا اقدامات مناسبی نیز انجام شد که جای تشکر باقی است ولی نکته این است که اقدامات زمین مانده در این زمینه بسیار بیشتر به چشم میخورد و نیاز به پیگیری مداوم و اقدام میباشد. برای مثال عدم امکانات بهداشتی در این چند روز کاملا مشهود بوده و جای شرمندگی داشت.
  عدم امکان اسکان در مناطق تفریحی روستایی که خود نیازمند ایجاد امکانات اسکان در روستاهای مدنظر دارد.
  عدم شناسایی مکانهای مختلف طبیعی تفریحی و بعضا تاریخی شهرستان و نبود راهنما(مکانهای تاریخی مانند کوه های اطراف مرکز شهرستان و حوادث تاریخی آنها)
  این عرایض به صورت نظر ارائه شد و لازم میدانم در این موارد تحقیق و بررسی شود و راهکارهای ممکن در حد امکانات این منطقه محروم اجرایی شود تا میهمانان عزیزمان در این شهرستان با آرامش و آسایش به تفریح و کسب روحیه شاداب بپردازند.
  با توکل برخدای متعال و وحدت بسازیم جامعه ای که هم آبرومند باشد و هم آبرودار نظام باشد

 3. باعرض سلام وتهیت خدمت همشهریان عزیز فریدونشهری .جهت اطلاع تنها چشمه سالم که هنوز آلوده نشده وآب گوارای دارد .ومردم ازآن استفاده میکنند. چشمه کناری زمین چمن است. که نمیدانم بگویم متاسفانه یاخوشبختانه .کنار چشمه دارد ساخت وساز میشود وچندوقت دیگر این چشمه نیز آلوده میشود …. البته شورای محترم وشهرداری میتوانستند باکشاورزان عزیز کناربیا ن یاکاربری همان کشاورزی بماند ویابادادن معوض آن به مالکان این جای خوب وبکررافضای سبز میکردند.تا چشمه این نعمت الهی برای نسل بعد باقی بماند همشهریان اگرکاری ازدستان برمی آید اقدامی انجام دهید بخصوص انجمن دوستداران طبیعت.

 4. باسلام روز پنجشنبه وجمعه ۸و۹ مردادمیهمان مردم محترم فریدونشهر بودیم البته به اتفاق خانواده از مردم خوب ومهمان نواز فریدونشهر متشکریم ولی چند نکته قابل تذکر ۱- چشمه لنگان بسته واجازه بازدید از سد را ندادند گفتند توقف ممنوع است ۲- پارک سراب خیلی شلوغ و سایبان کافی نبود زیر افتاب اذیت شدیم سرویس نامناسب دستشویی و هوای خیلی گرم مارا.پشیمان کرد ۳- ۱۵۰۰۰تومان ورودی برای سه وسیله نقلیه جمعا ۶ نفر درحالیکه پارک خوانسار وبویین ودریاچه آغچه و..رایگان بود لطفا رسیدگی گنید برای پیشرفت وجذب توریست وگردشگر باید امکانات رفاهی بیشتر اختصاص و ورودی هم دریافت نماییدف اکنون که فریدونشهر تقریبا بن بست است برای

 5. سلام وادب ،یکی از ادبای رمانتیک فرانسه میگوید:خداوند روستا(طبیعت)را آفرید وانسان شهر را ،این چه زیبا وآن چه زشت است .

 6. در اعماق طبیعت پاک ،پاکی وخالق طبیعت پاک را فراموش نکنیم.

Go to TOP