چاپ خبــر

بیانیه وزارت ورزش و جوانان درخصوص رویارویی شجاعی و انصاری‌فرد با نماینده رژیم صهیونیستی

وزارت ورزش و جوانان در بیانیه‌ای درخصوص رویایی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به همراه المپیاکوس یونان در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان برابر نماینده رژیم صهیونیستی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از ایلنا، مرکز روابط عمومى و اطلاع رسانى وزارت ورزش و جوانان در پى اخبار منتشره در مورد حضور دو ورزشکار ایرانى شاغل در یکی از تیم های اروپایی مقابل تیمی از رژیم صهیونیستى اعلام کرد:

حمایت از مردم مظلوم فلسطین، انتفاضه و مبارزه با صهیونیسم و حامیانش از ارکان اصلی سیاست راهبردی جمهوری اسلامی ایران است.

و در همین راستا وزارت ورزش و جوانان با پیروى کامل از آرمان هاى امام راحل ( ره) و رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب، رژیم نامشروع اسراییل را به رسمیت نمی شناسند و آن را به عنوان یک اصل خدشه ناپذیر نظام براى ترویج روحیه مبارزه و اسلامى علیه صهیونیستها سرلوحه خود قرار داده است.

بنا براعلام وزارت ورزش و جوانان، قهرمانان ایران اسلامی نیز در میادین بین الملى یاری و همراهی قاطع خود از مردم ستمدیده فلسطین را پهلوانانه اعلام کرده اند و این حرکت ارزشی امروز به فرهنـگ عمـومی  و جـهانی تبـدیـل شده است.

در مورد اخیر هم وزارت ورزش  پس از دریافت اطلاعات و گزارش های لازم از فدراسیون فوتبال و سایر منابع در چارچوب اصول و مبانی سیاست خارجی نظام و حفظ منافع ملی تصیمات مقتضی را اتخاذ خواهد کرد.

مازیار ناظمى رییس مرکز روابط عمومى و اطلاع رسانى وزارت ورزش و جوانان درباره مصاحبه مدیر کل حراست این وزارتخانه درخصوص برخورد با ورزشکارانى که در ترکیب یک تیم اروپایى مقابل نماینده رژیم صهیونیستى بازى کرده اند، گفت: آقاى عباباف مطلب خود به این شکل بیان نکرده و قطعا تصمیم گیرى در مورد این دو بازیکن ملى پوش در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال بوده و انهم منوط به بررسى تمام جوانب و شنیدن اظهارات این ملى پوشان است .

سخنگوى وزارت ورزش و جوانان افزود: این اقدام در هرصورت محکوم است ولى تصمیم نهایى و مقتضى توسط فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان  اتخاذ خواهد گردید.

Go to TOP