چاپ خبــر
شهردار فریدونشهر

کلیددار بام ایران مشخص شد

سید هاشم حسینی به سمت شهردار فریدونشهر منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، سید هاشم حسینی، گزینه مورد نظر شورای شهر فریدونشهر برای سمت شهرداری، دو ماه و نیم بعد از تحلیف شورا با حکم استاندار اصفهان به این سمت منصوب شد.

سید هاشم حسینی متولد ۱۳۵۴، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته روابط بین الملل و برادر شهید سیدصدرالدین حسینی است. وی تا پیش از این در شهرداری فلاورجان و شهرداری نجف آباد به عنوان کارمند مشغول به خدمت بوده است.

شهردار جدید فریدونشهر در گفتگو با پونه زار، صنعت گردشگری را یکی از مهمترین محورهای کاری خود با هدف کسب درآمد پایدار برای شهرستان و شهرداری عنوان کرد و از لزوم استفاده از ظرفیت ها و استعدادهای درونی فریدونشهر به ویژه بهره گیری از جوانان سخن گفت.

فریدونشهر از سال ۱۳۳۵ در تقسیمات کشوری به عنوان شهر شناخته شده و اکنون شصت و یکمین سال تأسیس شهرداری خود را می گذراند. سید هاشم حسینی سی و دومین شهردار این شهر است که سکان شهرداری را از ابراهیم گوگونانی تحویل خواهد گرفت.

انتصاب شهردار جدید فریدونشهر در حالی در میانه پاییز انجام می شود که با سرد شدن هوا به زودی این شهر کوهستانی و سردسیر میزبان بارش های سنگین برف و یخبندان خیابان ها خواهد شد و برفروبی معابر، جلوگیری از یخ زدگی خیابان ها و آبگرفتگی معابر اولین چالش پیش روی شهردار خواهد بود.

شهرداری فریدونشهر به لحاظ محدودیت بودجه، بافت مردمی و نیروی انسانی دارای شرایط خاصی است که مدیریتی توانا و مدبّر را می طلبد و در عین حال ظرفیت های متعددی همچون گردشگری را در خود جای داده است.

سوابق مدیریتی شهرداری فریدونشهر اما می تواند توشه خوبی برای حسینی باشد چرا که نه تنها در طول ۶۱ سال مدیریت شهری هزاران چالش توسط شهرداران از پیش روی این شهر برداشته شده بلکه خدمات تحسین برانگیز فراوانی نیز انجام شده است.

انتهای پیام/

 1. ناشناس گفت:

  انشاالله موفق باشد جاودانفر ازاصفهان

 2. با ارزوی موفقیت برای ایشان . همه باید به ایشان کمک و یاری رسانند.

 3. لطفا سوابق اجرایی ایشان را نیز بیان می فرمودید .

 4. بهروز گفت:

  فریدونشهر در شهریور ۱۳۳۳ تبدیل به شهر شده است و نه در سال ۱۳۳۵

 5. همشهری1 گفت:

  اگه امکانش هست اطلاعاتی از سوابق جناب حسینی در اختیارمون بذارید.

Go to TOP