چاپ خبــر
امام جمعه موقت فریدونشهر:

سران قوا در عمل به دستورات رهبر کوتاهی می کنند

امام جمعه موقت فریدونشهر گفت: بسیاری از مسئولان نظام در شعار پیرو رهبر هستند اما در عمل طور دیگری رفتار می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام احمدرضا عالمی در خطبه های نماز جمعه فریدونشهر با بیان این که رهبر معظم انقلاب به خوبی اختلاف های داخلی کشور را مدیریت کرده و موفق شدند با وجود دسیسه های متعدد دشمن، نظام و انقلاب را حفظ کنند، گفت: اغلب مسئولان نظام از هر سه قوه در شعار تابع رهبر هستند اما در عمل این گونه نیست.

امام جمعه موقت فریدونشهر تصریح کرد: مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن، عمل به الگوی اقتصاد مقاومتی و بی نتیجه بودن مذاکره با دشمن از جمله سخنان بر زمین مانده رهبر بوده که آن چنان که باید و شاید به منصه ظهور نرسیده است.

وی اطاعت از رهبری را موجب نزول برکات دانست و اظهار کرد: مصداق بارز فرمانبرداری از رهبر را در سیره شهدا می بینیم و در روزهای گذشته همگان دیدند سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، چگونه با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب موفق به شکست یکی از قدرتمندترین گروه های تروریستی بین المللی جهان یعنی داعش شد.

حجت الاسلام عالمی با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و هفته وحدت، بر لزوم وحدت در درون کشور و در درون نیروهای انقلاب تأکید کرد و افزود: امروز دشمن تلاش می کند از کوچکترین اختلاف ها یک معضل ساخته و کشور را به خطر بیاندازد.

امام جمعه موقت فریدونشهر با اشاره به این که همه پیامبران در تلاش بودند تا اختلاف های موجود در جامعه را به فرصت تبدیل کنند از تلاش های رسول مکرم اسلام به این منظور سخن گفت و اظهار کرد: آن چه که برای اسلام و مسلمین بسیاری ضروری است وحدت است که گاه گاهی این وحدت با اشتباهاتی چه از طرف اهل تسنن و چه از طرف اهل تشیع شکسته می شود و منجر به تشکیل غده هایی همچون داعش می شود.

وی خطاب به کسانی که به نیروهای ارزشی طعنه حمایت از فردی را می زنند که امروز بر خلاف مصالح نظام صحبت می کند، گفت: اگر نیروهای ارزشی روزی از شخصی حمایت می کردند وقتی دیدند آن شخص به انحراف کشیده شد از وی تبری جستند اما آیا کسانی که اتفاقا امروز جزء مسئولان نظام هم هستند از کسانی که در سال ۸۸ فتنه به پا کردند، کشور را به خطر انداختند و دچار عقب ماندگی کردند نیز تبری جستند یا این که هر روز در حال تر و خشک کردن آن ها هستند؟

انتهای پیام/

  1. یک گرجی با غیرت گفت:

    ایکاش خطبایی جمعه شهرمان اهل مطالعه ودقت نظر علمی بیشتری بودند ودرهرجمعه یک مطلب علمی تاریخی یا قرآنی وحدیثی که دردی از دردهای جامعه امروزی را درمان میکند مطرح می کردن اما مع الاسف تریبون مقدس جمعه شده * لذا باید علل کم جمعبت شدن نماز جمعه چیست .خب معلوم همین حرفهای بی دلیل و جناحی صبحت کردن بابا مردم خسته شدن بیایید کاری کنیید که مردم از شنیدن خطبه ها لذت ببرند این حقیر ببشتر شبکه های استان را گوش دادم غالب خطبا از یک موضوع سخن میگفتن وتکراری

Go to TOP