چاپ خبــر
موفقیت پیشروان در لیگ برتر فوتسال؛

ذوب آهن دوباره مغلوب تیم‌های فریدونشهری شد

تیم فوتسال پیشروان فریدونشهر در لیگ برتر فوتسال استان موفق شد ذوب آهن را در خانه با نتیجه ۲ – ۱ شکست دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، در هفته سوم لیگ برتر استان اصفهان عصر دیروز پیشروان فریدونشهر در سومین مسابقه از اولین حضورش در این لیگ مقابل تیم شناخته شده ذوب آهن فولادشهر قرار گرفت و موفق شد این تیم را در خانه یعنی سالن ورزشی ایثار فولادشهر با نتیجه ۲ – ۱ شکست دهد.

گل های این بازی را برای تنها تیم فریدونشهری راه یافته به لیگ برتر فوتسال استان، حسن نجات پور و عقیل فرزانه به ثمر نشاندند. در این بازی مربی گری پیشروان را مهرداد خودچیانی و مربی گری ذوب آهن را باغبان باشی بر عهده داشتند.

این مسابقات تحت نظر واحد آسیاویژن هیئت فوتبال استان اصفهان برگزار می شود.

پیش از این نیز تیم های فوتبال و فوتسال فریدونشهر چندین بار قدرت و تاکتیک خود را به رخ ذوب آهن کشانده بودند که از این جمله برد سال گذشته تیم نوجوانان میثاق فریدونشهر بر نوجوانان ذوب آهن در بازی دوستانه روی چمن بود.

اما نماینده فریدونشهر در سوپرلیگ شهرستان ها نیز کار خود در این لیگ را با موفقیت شروع کرد. تیم آینده سازان به مربی گری محسن عشوری روز گذشته در مصاف با تیم گلپایگان در سالن ورزشی نجف آباد موفق شد این تیم را با نتیجه ۳ – ۰ شکست دهد.

این تیم در صورت کسب مقام برتر در این لیگ سهمیه صعود به لیگ کشوری این مسابقات را کسب خواهد کرد.

این اتفاقات، استعداد جوانان و نوجوانان فریدونشهری را اثبات می کند که در دو سال اخیر به همت خود ایشان به موفقیت های این چنینی تبدیل شده است و اکنون حمایت مسئولان را می طلبد تا این موفقیت ها منجر به اتفاقات بزرگ برای شهرستان شود.

انتهای پیام/

Go to TOP