چاپ خبــر
امام جمعه فریدونشهر:

مردم پای انقلاب ایستاده اند، مسئولان با فقر و فساد و تبعیض مبارزه کنند

امام جمعه فریدونشهر با بیان این که مردم پای انقلاب ایستاده اند، از مسئولان خواست صدای اعتراض مردم را شنیده و با فقر، فساد و تبعیض در کشور مبارزه کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام اباصلت غفاری با اشاره به ناآرامی های اخیر کشور، با بیان این که دفاع از نظام بر همگان واجب شرعی است، از مسئولان خواست برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تلاش کنند.

امام جمعه فریدونشهر آشوب ها و خراب کاری های این روزهای کشور را حوادثی تلخ خواند و گفت: طبق گزارش وزارت اطلاعات ۷۴ درصد از تحریکات خرابکاران از کشورهای خارجی صورت گرفته که تنها ۳۶ درصد از آن مربوط به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بود.

وی با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی، سپاه و بسیج در آرام کردن اوضاع کشور، خرابکاری فتنه گران همچون آتش زدن پرچم ایران، تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات و خسارت وارد کردن به جان و مال مردم را اعمال غیرقابل قبولی دانست که موجب خشم ملت شد.

خطیب جمعه فریدونشهر از راهپیمایی میلیونی مردم شهرهای مختلف کشور طی روزهای اخیر در دفاع از انقلاب و ولایت فقیه و در اعتراض به فتنه انگیزی دشمنان انقلاب سخن به میان آورد و گفت مردم بارها نشان داده اند پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

حجت الاسلام غفاری خطاب به مسئولان نیز افزود: مسئولان صدای اعتراض مردم را بشنوند و با اختلاس های میلیاردی مبارزه کرده و مفسدان اقتصادی را به کیفر اعمالشان برسانند و با معضل فقر و بیکاری مبارزه کنند.

امام جمعه فریدونشهر تبعیض در کشور را رویکرد نامطلوب و غیرشرعی دانست و گفت: نباید در حالی که خانواده ای در کشور نیازمند ماهانه ۵۰۰ هزار تومان برای گذران زندگی است کسانی در دولت از حقوق های ده ها میلیونی برخوردار باشند.

وی از مردم انقلابی، هوشمند و همیشه در صحنه فریدونشهر دعوت کرد صبح فردا با حضور در راهپیمایی محکومیت فتنه و آشوب در کشور برگ زرین دیگری در تاریخچه انقلاب ثبت کنند. این راهپیمایی ساعت ۱۰:۳۰ صبح فردا شنبه از گلستان شهدا آغاز می شود.

انتهای پیام/

Go to TOP