چاپ خبــر

راهپیمایی کم نظیر ۲۲ بهمن امسال مردم فریدونشهر به شکرانه چهار دهه پیروزی/ تصاویر

راهپیمایی کم نظیر مردم فریدونشهر به مناسبت سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی امروز همچون دیگر نقاط کشور، امید دشمن را از این شهر حماسه ساز قطع کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مردم فریدونشهر امروز به مناسبت ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در خیابان ها حاضر شده و با فریادهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «ما همه با هم هستیم، پشت ولایت هستیم» تکلیف خود با دشمنان انقلاب و نظام را روشن کردند.

انتهای پیام/

  1. ناشناس گفت:

    مسئولین ببنین و افتخار کنن به این مردم و به داد مردم برسن

  2. حیران گفت:

    این راهپیمایی به همان اندازه که بی نظیر بود بسیار بی برنامه بی نظم و بهم ریخته بود! مسئولین با این بهم ریختگی خود را ثابت کردند! یک نفر سخنران پیدا نکردند به جواب این سردرگمی مردم را بدهند؟! چهلمین سال انقلاب و مردم همچنان سر در گم! مسئولین غرق در رفاه و تجمل و بیدردی! مردم غرق در بدبختی و دربدری و هاج واج از اینکه مسئولین نزدیک به چهل سال است نتوانسته اند مشکل صوتی راهپیمایی ۲۲ بهمن را حل کنند! آیا اینها برای دکور خانه و آشپزخانه و اتاقهای کارشان هم همینقدر وقت صرف می کنند؟ آیا امام جمعه با حرفهای تکراری خود توانست پاسخگوی سیاست بازیهای مسئولین باشد که در منطقه چه می گذرد؟ ۱۰۰ پروژه آبکی دولت چه بود؟ برای بیکاری؛ این دولت چه کاری انجام داده؟ آیا پاسخ این حضور بی نظیر مردم این است؟! نکند مسئولین به خیال خام خود فکر می کنند مردم از عشق به آنها به خیابان ریخته اند! یعنی در کشور یک سخنران پیدا نشد؟ نکند ترسیدند تشت رسوایی هایشان از بام دروغ و دغلبازی بیفتد؟ و همه بفهمند در پشت پرده چه می گذرد! بحمدلله امام جمعه الگوی تمام قد جمهوری اسلامی هم *

  3. واقعا باعث تاسفه از بی برنامگی تبلیغات اسلامی شهرستان در راهپیماییها و مراسمات

  4. شمارابه خدا به این مسئولین بگوئید که فردای قیامت چه جوابی دارید مگر شما ادعای مسلمانی ندارید شما اگر خودتان بازیچه افکارغلطتان هستیداین مردم بیچاره که گناهی ندارند.لااقل دین ومسلک خودرااعلام کنید تامردم تکلیف خود رابدانند. تاکی می خواهید حقوق مشکلداربه خورد زن وبچه خودتان بدهید شمارابه خدا فکری به حال خود بکنید.مردم هیچ………

  5. آقای فرماندار چرا شما در این راهپیمایی به عنوان سخنران حضور ندارید!!!!؟؟؟؟

  6. واقعا عزیزان نطر دهنده حرفشان درست است .اصلا برنامه ای نبود که مسئولین بخواهند پزآن رابدهند سخنران واقعا تکراری و … وآنچه مردم می خواستند شعار آن داده شود اگر چنددقیقه آقای انوری برای شعار نرفته بود آبروی راهپیمایی می رفت لطفا کسانی که می ترسند شعار راهپیمایی بدهند به جایگاه نروند مردم هم برای بیعت باامام راحل وامام حاضر وهم برای انزجار از آمریکا آمده بودند لطفا به گوش همه برسانید که ایجادشور دراجتماعات هنری است که کمترکسی آن رادارد.لطفا ازهم اکنون درفکرراهپیمایی روز قدس و۲۲بهمن ۹۷باشند.

Go to TOP