چاپ خبــر
امام جمعه فریدونشهر:

دست آل سعود به خون مردم فلسطین آغشته است

امام جمعه فریدونشهر با اشاره به اتفاقات اخیر در فلسطین و شعله ور شدن دوباره آتش انتفاضه، از حمایت‌های عربستان از رژیم غاصب صهیونیستی سخن گفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار‌، حجت الاسلام اباصلت غفاری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فریدونشهر با اشاره به جنایات ۷۰ ساله صهیونیست‌ها در فلسطین و کشتار و آواره کردن ده‌ها هزار فلسطینی، هم پیمانان رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه همچون حکومت آل سعود را در ریختن خون شهدای بیت المقدس، شریک دانست.

خطیب جمعه فریدونشهر با اظهار این که ملت ایران از انتفاضه مردم فلسطین و مقاومت اسلامی حمایت می‌کنند، گفت: اگر کمک‌های عربستان سعودی به اسرائیل نبود، این رژیم کودک کش نمی‌توانست همین مقدار هم دوام بیاورد و تاکنون نابود شده بود.

وی در ادامه گریزی به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد خروج آمریکا از برجام زد و حفظ عزت ملی در این مسأله را از اولویت‌هایی دانست که باید مدنظر دولت و دستگاه دیپلماسی کشور قرار گیرد.

امام جمعه فریدونشهر با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ضمن بیان فضائل این ماه، خواستار برخورد با روزه خواری در ملأعام به عنوان یک «جرم مشهود» شد و تأکید کرد: حتی اگر کسی توان روزه گرفتن را نداشته باشد نباید اقدام به روزه خواری علنی کند.

حجت الاسلام غفاری بارش باران اخیر در این شهرستان را از الطاف الهی برشمرد و ضمن شکرگذاری بابت این رحمت خداوندی، تصریح کرد: این بارش‌ها کم آبی امسال را جبران نکرده و مردم باید به جد در مصرف آب صرفه جویی کنند تا در ماه‌های آینده با کمبود آب مواجه نشویم.

سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز فریدونشهر، حجت الاسلام عبداللهی بود که به بیان احادیثی در باب مهدویت پرداخت.

انتهای پیام/

  1. باسلام چندی پیش من درنمازجمعه تهران شرکت کردم امام جمعه آیت اله خاتمی بود نمازش درهردوخطبه سیاسی وخیلی جالب بود همه نمازهم قبل از ۲ تمام شد……

Go to TOP