چاپ خبــر
امام جمعه موقت فریدونشهر:

نوشتن نامه «فدایت شوم» برای ترامپ، از روی وادادگی و عدم درک سیاسی بود

امام جمعه موقت فریدونشهر با اشاره به عهدشکنی‌های آمریکا و رئیس جمهور این کشور به ویژه در هفته‌های اخیر، نوشتن نامه «فدایت شوم» برخی از اصلاح طلبان برای وی را از روی وادادگی و عدم درک سیاسی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام احمدرضا عالمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته فریدونشهر با اشاره به بدعهدی سردمداران آمریکا و به ویژه پیمان شکنی‌های رئیس جمهور این کشور در هفته‌های اخیر از جمله خروج از برجام که معاهده مصوب سازمان ملل بود و یا خروج از کنوانسیون بین المللی حقوق بشر و کنوانسیون بین المللی محیط زیست، نگاشتن نامه «فدایت شوم» برای چنین شخصیت و کشوری را فقط از روی وادادگی دانست.

خطیب جمعه موقت فریدونشهر عنوان کرد: این افراد خواستار ذلت و سرسپردگی کشور به آمریکا هستند و باید شناخته شوند تا مردم دیگر در آینده با طناب پوسیده ایشان به چاه نروند.

وی به شرایط متلاطم اقتصادی در کشور اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی نباید تحت تأثیر فضاسازی‌های دشمن قرار گرفته و باید تا عبور از بحران حاضر صبر و ایستادگی کنیم.

امام جمعه موقت فریدونشهر در سالروز بمب گذاری در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و به شهادت رساندن آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام(ره)، از ترورهای منافقین در طول سال‌های پس از انقلاب و ضربه‌هایی که با این ترورها به نظام اسلامی وارد کردند سخن به میان آورد.

حجت الاسلام عالمی ترور امام خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، را یکی از این خیانت‌ها عنوان و تصریح کرد: مشیت الهی بر این بود تا ایشان را حفظ نموده و به عنوان رهبری شایسته، هدایت و رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی را برعهده ایشان بگذارد.

خطیب موقت جمعه فریدونشهر افزود: در همان سال‌ها افرادی بوده و هستند که خود را لایق رهبری جامعه اسلامی می‌دانستند اما اگر با خود خلوت کرده و تفکر کنند می‌بینند که هیچ گاه نمی‌توانستند کشور را به سلامت از بحران‌هایی که پشت سر گذاشت، عبور دهند و همین افراد اگر در پست‌ها و مسئولیت‌های خود به خوبی از پس انجام وظایف محوله برمی‌آمدند.

وی ادامه داد: کشور اکنون در شرایط بهتری به سر می‌برد همان طور که اگر مسئولان کشور در هر سه قوه در تمام سال‌های رهبری رهبر معظم انقلاب به وظایف خود به درستی عمل کرده و از دستورات رهبری اطاعت می‌کردند الان شرایط کشور بهتر از این بود.

وی با اشاره به سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، وی را شخصیتی معرفی کرد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب جمع تجدد و سنت بود و افزود: او در حالی که تحصیلات خود را در کشوری می‌گذراند که آمال و آرزوی وادادگان و غرب گرایان است و از رفاه و شرایط خوبی برخوردار بود، این شرایط و رفاه را رها کرد تا به لبنان رفته و به یاری مسلمانان آواره و مظلوم این کشور بشتابد و سپس به ایران بازگشت و از همه عناوین و مقام‌های مختلف گذشت تا در خطوط مقدم جبهه حضور پیدا کرده و در نهایت به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

انتهای پیام/

Go to TOP