چاپ خبــر
امام جمعه فریدونشهر:

دادستان فریدونشهر با شجاعت قانون را در مورد دوچرخه سواری بانوان اجرا کند

امام جمعه فریدونشهر با بیان این که دوچرخه سواری بانوان برخلاف موازین شرعی و قانونی است، با تأکید بر این که باید جلو این بی‌قانونی را گرفت، از دادستان فریدونشهر خواست باشجاعت وارد میدان شده و در برخورد با این مسأله به مُرّ قانون عمل کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام اسماعیل شامحمدی در اجتماع حامیان فریضه حجاب و عفاف از کوتاهی دادستان در برخورد با دوچرخه سواری عده‌ای از بانوان در خیابان‌های اصلی شهر انتقاد کرد.

وی با بیان این که تعداد معدودی از بانوان بدون توجه به قانون، اقدام به دوچرخه سواری در معابر عمومی و خیابان‌های اصلی شهر می‌کنند، این مسأله را موجب خدشه‌دار کردن وجهه و نام فریدونشهر عنوان و تأکید کرد ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با قوت جلو این وضعیت خواهد ایستاد.

امام جمعه فریدونشهر با اظهار این که دوچرخه سواری بانوان خلاف موازین شرعی است گفت: دادستانی اصفهان قانون برخورد با دوچرخه سواری بانوان را به همه شهرستان‌ها ابلاغ کرده امّا دادستان فریدونشهر تاکنون در اجرای آن تعلل کرده و آن را اجرایی نکرده است.

حجت الاسلام شامحمدی با تشکر از خدمات نیروی انتظامی از دادستانی خواست با شجاعت و بدون ترس وارد میدان شده و دست پلیس برای مقابله با این مصداق بی‌قانونی را نبندد.

وی از لزوم تأثیرگذاری اجتماع‌های این چنینی سخن گفت و از حامیان دین و حامیان عفاف و حجاب خواست در برابر مشاهده منکرات بی‌تفاوت نبوده و با تذکر لسانی، امر به معروف و نهی از منکر کنند.

انتهای پیام/

Go to TOP