چاپ خبــر

نفرات برتر مسابقات اسکی قهرمانی استان اصفهان معرفی شدند+تصاویر اهدای جوایز

اسامی نفرات برتر مسابقات اسکی قهرمانی استان اصفهان که در رشته‌های آلپاین و اسنوبورد، در همه رده‌های سنی و در بخش آقایان و بانوان در پیست اسکی فریدونشهر برگزار شد، اعلام گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مسابقات اسکی  قهرمانی استان اصفهان و انتخابی مسابقات کشوری روز گذشته در پیست اسکی فریدونشهر برگزار شد.

این مسابقات در هر دو رشته اسنوبورد و آلپاین و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان ۱، جوانان ۲ و بزرگسالان با شرکت اسکی بازانی از سراسر استان اصفهان برگزار شد و در آن هم ورزشکاران آقا و هم ورزشکاران خانم حضور پیدا کردند.

رئیس هیأت اسکی استان اصفهان در گفتگو با پونه زار با بیان اعلام این خبر عنوان کرد: با شیوع کرونا بسیاری از مسابقات کشور لغو شد که مسابقات اسکی نیز در همین راستا دچار تعلیق شد اما اکنون با فروکش کردن موج کرونا و بهبود اوضاع، این مسابقات با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود تا ضمن حفظ آمادگی جسمانی ورزشکاران رشته اسکی این استان و سنجش ایشان، اسکی بازان برتر برای مسابقات انتخابی کشور برگزیده شوند.

محمد یسلیانی شرایط پیست اسکی فریدونشهر برای ورزش اسکی را بسیار مناسب و برف این پیست را مطلوب دانست و از احتمال برگزاری مسابقات کشوری طی روزهای آینده در این پیست که مورد اقبال اسکی بازانی از سراسر جهان است، خبر داد.

در رشته آلپاین این مسابقات و رده سنی نونهالان علیرضا گگونانی، آروین خودچیانی و پارسا میرمعنا در بخش آقایان و لیانا لاچینانی، مریم حسینی و ایلا رستمی در بخش بانوان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

در همین رشته و در رده سنی جوانان یک علی موسوی، رضا دارچیانی و مهدی قورچی در بخش آقایان و مریم گوگونانی و مهشید توازیانی در بخش بانوان به ترتیب حائز مقام‌های برتر شدند.

در رده سنی جوانان دو در رشته آلپاین حامد عطایی، آرین خودچیانی و ماهان باتوانی مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند و در این رده سنی اسکی باز خانمی حضور پیدا نکرد.

آیدین اتحاد، احسان گودرزی و کوروش رستمی به  ترتیب نفرات برتر آقا در رشته آلپاین بزرگسالان و ناهید حسینی، شهلا شیروانی و مریم جباری نفرات برتر خانم این رشته بودند.

در رشته اسنوبورد نیز که ورزشکاران کمتری حضور داشتند سعید باتوانی، مهدی اصلانی و محمد رحیمی نفرات برتر رده سنی بزرگسالان شدند.

شیوع ویروس کرونا همچنان همه رشته‌های ورزشی را تحت تأثیر قرار داده است و ضمن کاهش استقبال ورزشکاران از تمرینات و رقابت‌های این چنینی سبب شده مسئولان نیز برای اعلام عمومی از قبل برنامه‌ها رعایت احتیاط را به جا آورند تا از اجتماع تماشاگران اجتناب شود.

در پایان این مسابقات با حضور مسئولانی از شهرستان فریدونشهر از نفرات برگزیده تجلیل به عمل آمده و به ایشان لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

پیست اسکی فریدونشهر مهمترین جاذبه تفریحی ورزشی زمستانی استان اصفهان است که در حدود ۲۰۰ کیلومتری غرب اصفهان واقع است. این پیست دارای امکانات ورزشی و تفریحی نظیر بالابر، تله سیژ، راپل، رستوران، اقامتگاه، پارکینگ، آموزش اسکی، اجاره لوازم اسکی و غیره است.

تصاویر از: روابط عمومی پیست اسکی فریدونشهر

انتهای پیام/

Go to TOP