چاپ خبــر

مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس درشهربرف انبار برگزار شد+تصاویر

این راهپیمایی با حضور اسفنانی نماینده محترم مردم شهرستانهای فریدن،فریدونشهر،چادگان وبویین میاندشت درمجلس شورای اسلامی ایران،سرپرست محترم فرمانداری شهرستان فریدونشهر،فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان،فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان،شهردار و پرسنل شهرداری برف انبار،اعضای شورای اسلامی شهر ،سایر مسئولین ادارات شهرستان ، مردم متدین و مومن شهر، خانواده محترم شهدا و جانبازان ، روحانیت معزز ، و اقشار مختلف مردم همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری فریدونشهر- پونه زار؛ راهپیمایی روز قدس امسال در شهرشهید پرور وفرهنگی برف انبار رنگ وبوی دیگری داشت ، در این راهپیمایی مردم مومن و روزه دار شهربرف انبار همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده خود ، همگام و هم صدا با سایر مسامانان جهان ، بار دیگر بانگ الله اکبر ، مرگ بر آمریگا ، مرگ بر اسرائیل را فریاد زدند و به ندای ولی امر مسلمین جهان لبیک و با آرمانهای امام خمینی (ره) تجدید میثاق نمودند.
جنایت هایی که اسراییل وآمریکا در سراسر دنیا برای مسلمانان روا داشته اند موجب شده بود دمای بالای هوا مردم را خانه نشین نکند و با زبان روزه به میدان انقلاب ،محل شروع راهپیمایی بیایند و انزجاز خود را از جهان استکبار وحمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و دیگر مسلمانان جهان اعلام کنند و به سمت گلستان شهدای شهر حرکت کنند.
در این میان حضور گروه‌های مختلف مردمی همچون دانش آموزان، دانشجویان ، کارگران ، روحانیون وهیاتهای ورزشی شهر از دیگر نکات جالب مراسم راهپیمایی بود.
سخنران این مراسم جناب آقای اسفنانی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی بود.وی با اشاره به حضور پرشکوه ویکپارچه مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: این حضور در حقیقت اتحاد و همبستگی مردم را در مقابل هرگونه تعرض رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد. وشرکت در مراسم راهپیمایی روز قدس نشانه تعهد، انسان‌دوستی و مسئولیت اسلامی و انسانی همه کسانی است که حق را پاس می‌دارند و باطل و بیداد را محکوم می‌کنند.

وی ادامه داد: درود خداوند بر شهیدان و جانبازان و زنان و مردان مقاوم فلسطین در غزه و ننگ و نفرین بر جنایت آفرینان و حامیان آنان.

ایشان خاطرنشان کرد: ملت شریف ایران با اقتدا به رهبری والاقدر خود، حضرت امام خمینی (ره) که همواره خطر بزرگ اسرائیل را به مسلمانان تذکر می‌داد و همبستگی و مقاومت در برابر آن را توصیه می‌کرد، همیشه خود را در کنار مظلومان به خصوص فلسطینیان قهرمان دیده است و به یاری خداوند روز قدس را که میراث ارجمند امام است، در شکوهمندانه‌ترین وضع خود بزرگ خواهد داشت؛ با این امید که همه مسلمانان و همه آزادگان با محکوم کردن جنایات اخیر و حمایت پاره‌ای از دولت‌ها و سکوت دولت‌های دیگر رسالت دینی، انقلابی و انسانی خود را به انجام رسانندو درپایان سخنان خودگزارشی ازاقدامات وپیگیری های انجام شده برای شهربرف انبار که اعم آنها از راه اندازی چاه آب شرب جدید شهرباامکانات بهتر واختصاص پزشک برای مرکزبهداشت درمان شهر بود را اعلام نمودند.
این مراسم باآتش زدن پرچم اسرائیل وآمریکا ،بااهدای جوائزی به ورزشکارانی که درمسابقات مقام کسب نموده وباقرائت قطتنامه به پایان رسیید.

Go to TOP