چاپ خبــر
در فوتسال جام ادارات؛

برق از سر ادارات پرید

اداره برق قهرمان مسابقات جام ادارات فریدونشهر شد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، مسابقات فوتسال جام ادارات فریدونشهر که با شرکت ۹ تیم از هفته دفاع مقدس آغاز شده بود همزمان با هفته تربیت بدنی به پایان رسید.

در این مسابقات که به همت اداره ورزش و جوانان فریدونشهر برگزار شد، تیم‌های الف و ب آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، برق، گاز، دادگستری، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و اصناف در دو گروه به مسابقه پرداختند که با فینالی شدن تیم‌های اداره برق و دادگستری همراه بود.

Jam Edarat002

در پایان مسابقات تیم‌های اداره برق، دادگستری و آموزش و پرورش الف موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند که روز گذشته پس از برگزاری بازی فینال بین دو تیم اداره برق و دادگستری، کاپ‌های این مسابقات با حضور مسئولان شهرستان به تیم‌های برتر اهدا شد.

Jam Edarat003

استقبال تماشاچیان از مسابقات این چنینی نمایانگر علاقه مردم فریدونشهر به ویژه جوانان به ورزش‌های سالنی است که لزوم توجه بیشتر مسئولین برای برگزاری کمی و کیفی بیشتر این مسابقات را اثبات می‌کند. چرا که جدای از مسأله سفارش بزرگان دینی به ورزش و این که ورزش تا چه حد می‌تواند به سلامت فرد کمک کند می‌توان گفت ورزش یکی از بهترین راه‌های گذراندن اوقات فراغت جوانان است که هم باعث سلامتی و نشاط جامعه شده و هم از میل جوانان به سمت تفریحات مضر جلوگیری می‌کند.

  1. ادیسون گفت:

    پس چجوری اطلاع رسانی شده بود که ما از این مسئله بی خبر بودیم .(استقبال تماشاگران)

  2. شهرداری چرا تیم نداشته.با این همه جوان برومندو ورزشکار و جویای نام

  3. علاوه بر این ،برق از سر درختان خیابان طالقانی هم پرید.

  4. با تبریک به تیمهای اول ودوم مسابقات که انصافا حقشون بود و نتایج زحماتشون رو دیدن ولی ایکاش با این همه هزینه که از تیمها گرفتند حد اقل ۲تا داور باتجربه و خوب میزاشتن واسه مسابقات * داورها مسئول کلی برگزاری بودن خودشون تیم داده بودن ،خودشون داوری میکردن ،خودشون برنامه مسابقات رو چیده بودن * و…. در ضمن کل تماشگران تو سالن کوثر ۳۰نفر نمیشدن چون جای نشستن نداشتن

  5. البته مطمئنم که تماشاگری نیومده بودن چون واقعا مسئولین تربیت بدنی مردم رو از ورزش فراری دادن خصوصا جونا رو مسابقات جامهای رمضان و دهه فجر قبل از سال ۹۰یادشان بخیر

Go to TOP