چاپ خبــر

آغاز واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان فریدونشهر علیه ویروس کرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر از آغاز واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر در گفتگو با پونه زار از آغاز واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان این شهرستان علیه ویروس کرونا خبر داد.

دکتر علیرضا زمان‌پور گفت: از ابتدای هفته جاری تعداد محدودی واکسن کرونا از نوع واکسن روسی اسپوتنیک وی برای تزریق مدافعان سلامت در اختیار شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر قرار گرفت.

وی اظهار کرد: قرار است تا پایان اسفندماه به تعداد همه کادر بهداشت و درمان فریدونشهر واکسن کرونا در اختیار این شهرستان قرار گرفته و همه کادر این شبکه که در تماس مستقیم و مستمر با بیماران کرونایی هستند، نسبت به این ویروس واکسینه شوند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر با توجه به کشف یک مورد مشکوک به ویروس کرونای انگلیسی در شهرستان بوئین میاندشت در همسایگی فریدونشهر بیان کرد: هر چند تاکنون مواردی با علایم شبیه به کرونای انگلیسی در فریدونشهر مشاهده شده است اما هنوز تست مثبت ابتلا به ویروس کرونای انگلیسی در این شهرستان نداشته‌ایم.

زمان پور با توجه به درگیر بودن ۱۳ ماهه کادر بهداشت و درمان با ویروس کووید۱۹ از مردم خواست با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی‌ها، جلو انتقال و پیشرفت  این بیماری را گرفته و یاری کننده کادر بهداشت و درمان باشند.

انتهای پیام/

Go to TOP